Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uczelnia o. Rydzyka najwyżej notowana w Kujawsko-Pomorskiem

edytowano maj 2009 w Ogólna
Sukces o.Rydzyka. Założona przez niego uczelnia â?? Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu â?? zajęła 21 miejsce w tegorocznym rankingu stu najlepszych niepublicznych szkół magisterskich "Perspektyw" i "Rzeczpospolitej". Jest też najwyżej notowana spośród szkół w Kujawsko-Pomorskiem.

- Jesteśmy pierwsi w regionie mimo politycznej nagonki i nieprzychylnych nam mediów â?? komentował w "Naszym Dzienniku" o.Rydzyk.
- Opinia publiczna była karmiona uderzeniami w Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej, insynuacjami, że trzeba przysłać kontrolę, że studia podyplomowe rzekomo prowadzone są bez zgody Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Pamiętamy te wyssane z palca historie, których wysocy urzędnicy państwowi nigdy nie odwołali, a niszczyli dobre imię uczelni. Ranking obala te wszystkie nieuzasadnione opinie rozpowszechniane na temat naszej uczelni â?? wskazał rektor WSKSiM o. dr Krzysztof Bieliński.


>> więcej

Komentarz

  • O Ty wredny zdrajco... podstępne insynuacje... za ile Cie kupiła ta Gazszmata?
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]ODYRR sam sie podlozyl
    T:confused:
    Nie po raz pierwszy i raczej nie ostatni.
  • A wy co lepszego niż Ojciec Dyrektor zrobiliście dla Polski, że się tak wymądrzacie:angry:
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]A wy co lepszego niż Ojciec Dyrektor zrobiliście dla Polski, że się tak wymądrzacie:angry:
    Dwóch żołnierzy... jak na razie.
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]A wy co lepszego niż Ojciec Dyrektor zrobiliście dla Polski, że się tak wymądrzacie:angry:
    Rozumiem, O. Tadeusza nie wolno krytykować, tylko chwalić. Trochę dystansu by się przydało, bo nie jest on nieomylny.
  • Kurcze na KUL-u też rozwodników nie chcą, co za życie...

    Taw, jak na razie to masz dzieci, co będzie w przyszłości to się zobaczy.

    Jak się chce krytykować, to może by tak podać coś weryfikowalnego?
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]A wy co lepszego niż Ojciec Dyrektor zrobiliście dla Polski, że się tak wymądrzacie:angry:
    Rozumiem, O. Tadeusza nie wolno krytykować, tylko chwalić. Trochę dystansu by się przydało, bo nie jest on nieomylny.
    Nie twierdzę, że jest nieomylny:tooth:,
    ale Znajdź proporcje, mocium panie
  • [cite] gonia:[/cite] Zmeczyly ja ciagle wymagania poprawnosci politycznej, moralnej ("od czasu do czasu badano stanowisko kandydatow do pracy lub samych pracownikow wobec roznych kontrowersyjnych kwestii spolecznych itp.)
    Z tego co wiem poprawność polityczna to popieranie modnych obecnie ideologii (Michalkiewicz nazywa pp marksizmem kulturowym),

    a jakąż to ideologię wyznaje się w szkole o. Rydzyka?:smoking:
  • Taw, jak na razie to masz dzieci, co będzie w przyszłości to się zobaczy.
    No... mam... i może nie rozciaga się przed nimi tak świetlana przyszłosc jak przed RM jednak są bardziej weryfikowalne...
  • Tomasz i Ewo, cieszę się, żeś się przywitał ze zdrpwym rozsądkiem
    ... na którego dnie leży Werka.
  • Taw, Twoim dzieciom szczerze życzę jak najlepiej.
  • [cite] Lukasz:[/cite]Taw, Twoim dzieciom szczerze życzę jak najlepiej.
    Dziękuję. Ja RM życzę prawie tak dobrze jak Ty moim dzieciom.
  • ja się do życzeń dołączam!!!!
  • [cite] Werka:[/cite]Debilizm


    PS. Tomasz i Ewo, cieszę się, żeś się przywitał ze zdrpwym rozsądkiem ;-)

    Dzięki Werka :bigsmile:
  • Jaki błąd?
    Rekomendacja Werki mówi sama za siebie :cool:
  • Jak się mówi "a", to trzeba powiedzieć "b" Tomek.
    Bo w tym wypadku wygląda jak cały alfabet.
  • Pewnie, że nie musisz, ale musisz się liczyć z tym, że wspierasz przemysł wytwarzający sztuczne gówna.
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]A wy co lepszego niż Ojciec Dyrektor zrobiliście dla Polski, że się tak wymądrzacie:angry:
    Dwóch żołnierzy... jak na razie.
    Jestem przekonana, że dzięki medium o. Rydzyka Polska zyskała jeszcze więcej synów.:cool:
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]
    Jestem przekonana, że dzięki medium o. Rydzyka Polska zyskała jeszcze więcej synów.:cool:
    Znaczy dzieci płodzone podczas słuchania RM? :wink:
    Acha i do życzeń też się dołączam.
  • multimedialne swiadectwo dal Sal Solo...
    Kolega raczył się pomylic. Świadectwo dawał Han Solo...
  • Obl%C4%99%C5%BCenie_Jasnej_G%C3%B3ry_przez_Szwed%C3%B3w_w_1655.jpg
    Obraz, którego fragment widnieje na okładce Heart And Soul Sala Solo
  • Sal Solo kiedyś się nawrócił. O co chodzi?


    "Relacja z uroczystości z okazji 750-lecia Zjazdu Drohiczyńskiego i 4. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Drohiczynie zainaugurowała 10 czerwca [2003 r.] regularną działalność TV Trwam. Uroczystości poprzedziła krótka modlitwa biskupa drohiczyńskiego Antoniego Dydycza w intencji telewizji."

    Źródło

    24 maja 2003 r. - pierwszy próbny przekaz satelitarny TV TRWAM z V Pielgrzymki Młodych Słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę.
  • Byłem trochę zajęty, więc nie słuchałem tego świadectwa dokładnie. Takie sformułowanie też mi się nie podoba.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.