Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyrwali chwasta

24

Komentarz

  • Ze strony głównej pinger.pl:

    image-922B_4A24E765.jpg
  • Hmm, czyli, jak wynika z tego rysunku jej wolność ogranicza się do wyboru długości spódniczki
  • Jestem sceptyczny, ten czyn może być propagandowo wykorzystany przez pro-aborcjonistów.
  • Hmm, czyli, jak wynika z tego rysunku jej wolność ogranicza się do wyboru długości spódniczki
    :crazy::crazy::crazy:
  • A z tekstu powyzej rysunku wynika jak zwykle że najgorętszymi zwolennikami aborcji są niedojrzałe Piotrusie Pany, kolego puść spódniczkę mamusi i wypluj smoka dzidziusiu.
    Gnojek.
  • Gregorius - a czy partyzanci wysadzając pociąg wojskowy pod Celestynowem przejmowali się tym, co o tym napisze "Volkischer Beobachter"? Mamy wojnę, a nie pojedynek PR-owców.
  • czy partyzanci wysadzając pociąg wojskowy pod Celestynowem przejmowali się tym, co o tym napisze "Volkischer Beobachter"?
    Jeżeli wysadzili? i jeżeli był to pociąg wojskowy? niemniecki... no to powinni się zastanowic czy ZSRS bedzie im wdzieczne...
  • [cite] Maciek:[/cite]Gregorius - a czy partyzanci wysadzając pociąg wojskowy pod Celestynowem przejmowali się tym, co o tym napisze "Volkischer Beobachter"? Mamy wojnę, a nie pojedynek PR-owców.
    Jesteś pewny, że osobnika odstrzelili ludzie pro-life? (po jakimś uprzednim podziemnym sądzie).
  • [cite] Malgorzata:[/cite]konkurencja???
    Na przykład, aby mieć "męczennika"
  • Zabójcą był koleś, który wcześniej został skazany za przewożenie materiałów wybuchowych, a także za odkręcenie tablic rejestracyjnych od samochodu. Ścigano go też za nieprzesyłanie deklaracji podatkowych. Należał do nielegalnej "milicji", która zwalczała służby państwowe.
  • Gregorius, dobra uwaga!
    Prowokacje SB (i nie tylko) były bardziej skomplikowane niż to się zazwyczaj wydaje.

    Osa znowu został zakwalifikowany jako najbardziej skrajny fanatyk na tym forum. Hmm... prowokator?
  • Późna aborcja polega na zamordowaniu dziecka, które gdyby się urodziło to by przeżyło. Dotyczy to np. dzieci w trzecim trymestrze ciąży.

    Jest to zbrodnia w imieniu prawa, które za człowieka uznaje tylko dziecko urodzone. Takie samo prawo eliminowało w III Rzeszy umysłowo chorych, Żydów i inne jednostki uznane za podludzi.

    Pseudolekarz (jak dr Mengele) zginął na schodach pseudo kościoła.

    Został zamordowany według tego samego prawa.

    Czy to prawo jest jeszcze prawem?
  • Jak dobrze jednego "egoisty"mniej
    Egoisto jeśli chcesz to pomogę się Tobie zabrać z tego zaściankowego kraju.
    Piotr
  • [cite] Lukasz:[/cite]Osa znowu został zakwalifikowany jako najbardziej skrajny fanatyk na tym forum. Hmm... prowokator?
    Nie, to nie ja byłem cytowany.. Nie odbieraj ironii/sarkazmu jako prowokacji.
  • Nie napisałem, że ja Ciebie tak zakwalifikowałem.
  • @Lukasz: to o kim pisałeś prowokator?
    Wolałbym, żeby dzieci były owocem miłości rodziców, ale jak się nie da, to wolałbym, żeby "puszczalskie" żarły hormony i nie zabijały swoich nienarodzonych dzieci. To lepsze rozwiązanie niż propozycja Tomasza
  • Osa, problem w tym, że hormony RÓWNIEŻ służą do zabijania dzieci :sad:
    Niemożliwe byś przy swoim szerokim wykształceniu o tym nie wiedział, ale zacytuję dla przypomnienia:
    Działanie takich tabletek jest wielokierunkowe:
    1. Wpływając na wydzielanie przez przysadkę hormonów bezpośrednio działających na jajniki hamują dojrzewanie pęcherzyka jajnikowego i tym samym jajeczkowanie.
    (...)
    5. Wywołują w błonie śluzowej macicy zmiany uniemożliwiające zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki jajowej....
    Źródeł znajdziesz bez liku, ale choćby pierwsze z brzegu.
  • Z dwojga złego wolę, żeby kobiety, które nie kochają swoich dzieci hamowały rozwój swoich komórek jajowych niż zabijały nienarodzone dzieci.
    I jeszcze uwaga - to moje osobiste "wolałbym" i mam wrażenie, że utrudnianie poczęcia różni się od zabijania dziecka poczętego
    Poza tym ludzkość na tym zyska.. głupi rodzice nie będą płodzić głupiego potomstwa.

    Barbaro, hormony służą RÓWNIEŻ do leczenia niepłodności.
  • Basi chodziło o to, że hormony działają wczesnoporonnie czy tak naprawdę abortywnie. Zamiast skrobać, uniemożliwia się zagnieżdżenie, ergo zabija się człowieka. To nie jest utrudnianie poczęcia, ale zabicie już poczętego człowieka.
  • Pan wyedukowany seksualnie tego nie wie. :shocked:
  • Nie ma jajeczkowania, nie ma poczęcia, nie ma aborcji. Proste!
    Jeśli jest jajeczkowanie, to nie ma zapłodnienia, nie ma poczęcia, nie ma aborcji. Proste!
    Ponieważ antykoncepcji nie stosują katolicy i nie popełniają aborcji, to nie chce mi się szukać danych odnośnie samoczynnych poronień.
    W tym wątku mówimy o kobietach, które chcą za wszelką cenę zabić nienarodzone dzieci.
  • Jeśli jest jajeczkowanie, to może być zapłodnienie, jest poczęcie, jest aborcja a więc morderstwo. Proste!
  • głupi rodzice nie będą płodzić głupiego potomstwa.
    ale jak na świecie zostaną sami mądrzy ludzie to... będzie nudno.
  • @Paweł i Ola: "jeśli" i "może"
    Czy wiesz może ile zapłodnionych komórek jajowych nie zagnieżdża się w wyniku stosowania środków hormonalnych?
    @Taw:
    Zaryzykuję życie w nudnym świecie bez głodu i wojen.
  • Mam problem z ocena tego.
    Wiem - nie zabijaj i dotyczy to takze osob, ktore same przeciwko temu wystapily. Ale w tej sytuacji nie mam w sobie grama wspolczucia dla tego drania. Moze rzeczywiscie bedzie to przestroga dla chocby paru innych aborterow? I ten tez przynajmniej juz nie zabije zadnego dziecka. W ogole mnie przeraza, ze proceder (poznej) aborcji jest dopuszczalny w kraju, ktory mieni sie obronca praw czlowieka. A wlasnym obywatelom zastrzyk w serce i dobic, zeby sie bron Boze nie urodzili (w dodatku w sytuacji, kiedy ludzie chcacy adoptowac, musza udawac sie po dzieci na inny kontynent).
  • Czemu on tak broni tej antykoncepcji? Hmm...
  • Czy wiesz może ile zapłodnionych komórek jajowych nie zagnieżdża się w wyniku stosowania środków hormonalnych?
    ---
    Jeśli nie znasz odpowiedzi na to pytanie to go nie zadawaj.
    A po drugie - jeśli jest prawdopodobne, że zabity będzie człowiek, to się po prostu ku temu nie dąży.
  • [cite] Osa:[/cite]
    Zaryzykuję życie w nudnym świecie bez głodu i wojen.
    Hłe, hłe...
    [cite]"Racjonalista": niekontrolowana ekpansja gatunkowa najlepiej kojarzy mi się z dymionem pożywienia płynnego do którego wpuszczasz drożdże. Rozmnażają się w tym ich świecie pożywki ogranicznym grubym szkłem, aż zdechną we własnych odchodach.
    Człowiek musi kontrolować rozmnażanie jesli nie chce doprowadzić do katastrof, takich jak powyższa katastrofa ekologiczna rodziny drożdży.
  • Himmler kazał lepiej chronić załogi SS z obozów zagłady.

    Prezydent Obama kazał wzmocnić ochronę przy centrach aborcyjnych w całym kraju po tym jak w niedzielę zabito aborcjonistę George'a R. Tillera. Media obwiniły i zaatakowały za to działaczy ruchu pro-life, którzy otrzymują teraz listy z pogróżkami. Ale dla nich ochrony nie ma. Decyzję o wzmocnieniu ochrony centrów aborcyjnych wydał prokurator generalny Eric H. Holder. Wyjaśnił, że prezydencka administracja podejmie wszelkie możliwe kroki "aby zapobiec aktom podobnym do tego, co stało się w niedzielę w mieście Wichita" - podaje "Nasz Dziennik". - Zaoferujemy protekcję wszystkim stosownym osobom i placówkom w całym kraju - cytuje Holdera "Washington Post".
  • Garść komplementów...

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.