Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chroń dzieci przed Moniką Olejnik

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna
Polityk pozaparlamentarny Roman Giertych miał udzielić wywiadu w lokalu TVN24. Udał się na "Augustówkę" w towarzystwie pięcioletniej córeczki, której nie miał z kim zostawić. W TVN24 córeczkę Romana Giertycha dopadła dziennikarka Monika Olejnik i podpytała ją o tatę. Następnie rozmowę z pięcioletnim dzieckiem opisała w artykule (opublikowanym w piśmie codziennym "Dziennik"), w którym słowa dziecka o tacie wykorzystała do pryncypialnej krytyki działań taty w sferze publicznej. Dzień lub dwa później relacja z rozmowy dziennikarki Olejnik z córeczką p. Giertycha została wykorzystana w tymże "Dzienniku" w wywiadzie przeprowadzonym z Romanem Giertychem przez inną dziennikarkę, pojętną uczennicę p. Olejnik.

>> więcej

Komentarz

  • Zmroziło mnie jak przeczytałem ten artykuł.
    Oczami wyobraźni zobaczyłem tę modliszkę zbliżającą się do małych dziewczynek. Jej szelmowski uśmiech, podchwytliwe pytania dziennikarza śledczego.
    Do jakich wniosków doszła, jakie przestępstwo wytropiła?
    Aż szkoda gadać.
    A swoją drogą, czy przed Czerwoną Moniką chronić tylko dzieci?
  • mam prośbę-mógłby ktoś wkleić ten artykuł Olejnik lub choc linka?
    z góry dzięki
  • M. Olejnik - szczyt bezczelności!

    Ale z drugiej strony: zostawiać takie małe dziecko same?
  • Te wypociny są na stronie "der dziennika".
    Jest tam też odpowiedź Giertychów i ciekawy apel Dorna.
    Cóż i tak salon uzna, że sprawy nie ma!
    Uważam, że powinno się przeprowadzić jakąś akcję:
    może do Czerwonej Moniki wysłać odpowiedzi naszych cztero- pięcio- letnich dzieci o pracy rodziców!
    Ja dziś wieczorem przeprowadzę auto śledztwo!
  • 27_JG_txt.jpg

    Na tę panią też lepiej uważać. Nazywa się Dorota Steinhagen i jest dziennikarką Gazety Aborczej. Wsławiła się nieprawdziwą relacją z Jasnej Góry, kiedy pomówiła jednego z redemptorystów o pobicie blogera.
  • Hmmm....te diabełki w uszach i kurwiki w oczach.:wink:
  • zamiast długopisu miotła
  • nieźle zakamuflowana... no ale jak to mówi Lewis w listach starego diabła do młodego diabeł od anioła różni się tym czym zły człowiek od dobrego a z wyglądu tacy sami.
  • ...a obok niej jej redakcyjny kolega Piotr Deska.

    chron_oczy_-_gaz
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.