Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jutro proces Alicja Dwadzieścia Pięć Tysięcy Euro - kontra GN

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna
Wsparcie modlitewna albo obecność w Katowicach wielce pożądane.

Bo inni nie śpią:
Częścią naszego środowiska jest na przykład Alicja Tysiącâ??â??â??od 2001, gdy jej historia pojawiła się na Trybunale o prawie do aborcji organizowanym przez Federację na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Ala bywa na pikietach i manifestacjach, a my dbamy o to, by nie stracić jej z oczu.

http://www.krytykapolityczna.pl/Opinie/Graff-20-lat-minelo/menu-id-197.html

Komentarz

  • A o co chodzi? Wiem, o kogo, ale nie wiedzialam, ze tam jakis ciag dalszy ma miejsce.
  • Alicja T. pozwała redaktora naczelnego "Gościa" za szkody moralne, bo napisał, że dostała odszkodowanie za to, że nie mogła zabic własnego dziecka. Tu link do gościowych artykułów na ten temat.
  • Z kolei jakiś pederasta pozwał w trybie wyborczym działaczkę Prawicy Rzeczypospolitej za to, że nazwała homoseksualizm "chorobą". Zobaczymy, czy sądy pozwolą nam nazywać rzeczy po imieniu.
  • A tu dzisiejsze wieści.
  • [cite] złOnet[/cite]Na rozprawę weszła kilkunastoosobowa publiczność - m.in. poseł Marek Jurek i klerycy z katowickiego seminarium.
    Ks. Stopka nie zadziałał na czas tym razem i nie zatrzymał ich w zakrystii...
  • Po porodzie wzrok kobiety pogorszył się znacznie; przyznano jej pierwszą grupę inwalidzką.
    Muszę przyznac ze cos w tym jest pamietam ze przy Klarze wzrok miałem lepszy...
  • [cite] Taw:[/cite]
    Muszę przyznac ze cos w tym jest pamietam ze przy Klarze wzrok miałem lepszy...
    Marudzisz, ja ciągle dobrze widzę, że się starzeje...
  • Marudzisz, ja ciągle dobrze widzę, że się starzeje...
    Właściwie to patrząc w ten sposób widze coraz lepiej...
  • Ala bywa na pikietach i manifestacjach, a my dbamy o to, by nie stracić jej z oczu.
    Sędzia zażądał, aby "opiekunka" Alicji Tysiąc się przesiadła i przestała jej podszeptywać odpowiedzi. - Było mi zwyczajnie żal pani Alicji â?? mówi po rozprawie ks. Marek Gancarczyk.
  • Opiekunka? Czy to znaczy, ze powodka nie ma pelnej zdolnosci do czynnosci prawnych? Czy to taka szeptunka spoleczna, od Nowickiej?
  • Z Frondy: "...podczas rozprawy adwokat Tysiąc podsuwał jej kolejne kartki, z których potem korzystała w trakcie zeznań."
    Jak to się wzrok poprawia dla celów procesowych...
  • [cite] Lukasz:[/cite]
    Z Frondy: "...podczas rozprawy adwokat Tysiąc podsuwał jej kolejne kartki, z których potem korzystała w trakcie zeznań."
    Jak to się wzrok poprawia dla celów procesowych...

    Moze to alfabetem Braille'a bylo:crazy:

    albo do ciekawych wnioskow okulistycznych moznaby dojsc za pomoca bieglego...

    W sumie biedna kobieta to musi byc, przepraszam, ale kto przy zdrowych zmyslach by fundowal takie informacje wlasnemu dziecku (nie chce myslec, co bedzie przezywalo to dziecko, jesli w wieku dojrzewania zacznie szukac, co planowala mamusia i jak potem cierpiala, ze sie jej nie udalo).
  • Uważaj, bo jako anonimowa forumowiczka ukryta pod mało wymyślnym nickiem :wink: możesz mieć wytoczony proces przez Legion&Co.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.