Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marek Jurek wśród wielodzietnych

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna
m8rg-I4Y7K0

Pozdrówka :bigsmile:

Komentarz

  • czy to jego żona i córka?

    naliczyłam 3 matki i 2 mężczyzn z M.J,

    jeśli on tam w gości przyszedł to czy to są mormoni?

    ale piosenka mi się podoba:cool::cool::cool:
  • wobec tego to dalsze nieaktualne,
  • Z tego, co mi wiadomo MJ ma troje dzieci.
  • JAk uczył mnie historii w VI klasie miał tylko Zosię i pamiętam jak nam opowiadał, że każdy powinien mieć conajmniej troje, ale najlepiej czworo dzieci:bigsmile: i uwierzcie , że większość bardzo się wtedy uśmiała.......a jego życzenie z tej klasy zrealizowałam tylko ja:wink:
  • A fajnym był nauczycielem?
  • u nas był posłem ale niezbyt często w swoim regionie bywał:cry::cry::cry:
  • wielu posłów dzięki prawicowemu Podkarpaciu się lansowało, :cry::cry::cry:
  • no ale dla MJ szacunek za ulgę prorodzinną,
  • [cite] Malgorzata32:[/cite]Z tego, co mi wiadomo MJ ma troje dzieci.

    Troje na ziemi, jedno w niebie.
  • @ Marcelina
    muszę przyznać, że jako polityk się wyrobił....jako nauczyciel był mega flegmatykiem i przekazywać wiedzy zanadto nie potrafił:wink: jak M.J odszedł do sejmu przyszedł do nas bardzo energiczny choleryk...wtedy wzdychaliśmy za poprzednikiem....
  • Byłaś jego uczennicą ?

    Oooo to ciekawe:tongue:

    Opowiadaj jak było ?:surprised:
  • MpyMib5W-18
  • Chciałam na Dobrosza głosować, ale on jest z Libertasu i chyba zagłosuję na kandydata z listy Jurka
  • uwazajcie, za chwile cisza wyborcza. Poważnie.
    WyboManipulatorzyrcza robi co może.

    tak się to robi w GW, wsadzili Jurka razem z m.in. Jędruchem (wyłudzanie pieniędzy, przekręty); Dzięciołem (Big Brother) i Magdą Masny (Koło Fortuny).
  • Zbyszku....hmmm jak było......no pisałam....nudnawo :wink:
    uczył mnie tylko rok w podstawówce....ale po latach za to chwaliłam się widząc go w tv "ten to mnie uczył historii":wink:
    ale był łagodny i sprawiedliwy ( nie mówię , że niewymagający) i zawsze reklamował model rodziny wielodzietnej, co już wyżej pisałam - takiego Go pamiętam
    Może nie nadawał się na nauczyciela no i nie przepadam za flegmatykami........( a On był książkowym przykłądem tej konstrukcji)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.