Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

To tata jest wysterylizowany?

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna
To tata jest wysterylizowany? - za plecami Cindy wyrasta nagle jej 13-letnia córka Kate. - Naprawdę? Kot Brownów też jest wysterylizowany i od tego aż napęczniał! Ledwo się toczy i pani Brown mówi, że to wszystko przez tę sterylizację - Kate jak zwykle buzia się nie zamyka. - Czy tata też będzie taki gruby? Nie może mieć już dzieci? Szkoda, ja tobym jeszcze chciała małą siostrzyczkę... Cindy lekko się czerwieni, a kiedy Kate znika, niepytana dorzuca szczegóły: - Po pigułce czułam się jak ryba w galarecie, odeszła mi ochota na seks. Poza tym mam problemy z krążeniem, więc hormony na dłuższą metę odpadają. Prezerwatywa, proszę cię, nie wchodzi w grę! Środki chemiczne - jak ty to mówisz? - polska, nie, rosyjska ruletka!

>> więcej

Komentarz

  • Dalsza część artykułu dramatyczna. Pochwała eugeniki. Właściwie to ktoś kto się nie wykastruje po czwartym dziecku jest nienowoczesny. A ktoś kto uważa to za przestępstwo to już ciemnogród.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.