Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O szkole Sternika w TVN Uwaga

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna

Komentarz

  • no nie ma to jak rzetelne dziennikarstwo. Ale tvn nie wie raczej, co to takiego.
    Znowu zrobili jakiś gniot, który właściwie nie wiadomo co ma pokazać.
  • a swoją drogą ciekawe - w przedszkolu siedzieli pół dnia, kręcili materiał, wywiady - w końcu nic z przedszkola nie pokazali. No wiadomo - przedszkole koedukacyjne, Msza św. tylko raz w tygodniu, nie ma z czego sensacji ukręcić...
  • precz z telewizją, to wróg naszych rodzin i dzieci !

    :smile:

    a trochę mniej poważnie

    moje dzieci chodziły (chodzą) do bardzo fajnej, małej wiejskiej podstawówki
    i obserwacja jest taka, że najwięcej się uczą, najintensywniej spędzają czas,
    wtedy, gdy nie chodzą do szkoły - w czasie choroby, w ferie i wakacje.
  • @Pioszo54!
    U mnie identycznie!:bigsmile:
  • Zmieniłem link na onet.tv, gdzie jest całość reportażu.

    Miałem okazję napatrzyć się na dziennikarzy TVN i muszę przyznać, że ich abnegacki wygląd walił po oczach. Zresztą widać to w niektórych momentach programu.
  • ... a ci którzy chcą się dowiedzieć więcej o idei Sternika, a przede wszystkim usłyszeć kilka mądrych wykładów o rodzinie i wychowaniu, mogą jutro przyjść na konferencję, którą Sternik organizuje w Pruszkowie:

    "Twoja rodzina w Twoich rękach"

    W poniedziałek 15 czerwca 2009 w godz. 19.00-21.00

    Miejsce:
    Spółdzielczy Dom Kultury
    ul. Hubala 5, Pruszków

    Wykłady:
    "Czy ta miłość musi się zestarzeć? Etapy miłości małżeńskiej" â?? Janusz Wardak
    "Projekt wychowawczy dla mojego dziecka" â?? Katarzyna Dobrzyńska
    "Jak nastawić zegar rodzinny" â?? Anna Murawska

    http://www.konferencjerodzinne.pl/
  • [cite] lukaszh:[/cite]... a ci którzy chcą się dowiedzieć więcej o idei Sternika, a przede wszystkim usłyszeć kilka mądrych wykładów o rodzinie i wychowaniu, mogą jutro przyjść na konferencję, którą Sternik organizuje w Pruszkowie:

    "Twoja rodzina w Twoich rękach"

    W poniedziałek 15 czerwca 2009 w godz. 19.00-21.00

    Miejsce:
    Spółdzielczy Dom Kultury
    ul. Hubala 5, Pruszków

    Wykłady:
    "Czy ta miłość musi się zestarzeć? Etapy miłości małżeńskiej" â?? Janusz Wardak
    "Projekt wychowawczy dla mojego dziecka" â?? Katarzyna Dobrzyńska
    "Jak nastawić zegar rodzinny" â?? Anna Murawska

    http://www.konferencjerodzinne.pl/

    Łukaszu - zapraszam na Facebook: pojawiła się tam Akademia Familijna i zaproszenie na Waszą konferencją (podałem też namiary). (-;
  • A wiecie, kiedy będzie nastepna taka konferencja? Chcieliśmy podjechać do Pruszkowa, ale akurat była bardzo-ważna-impra-rodzinna i nie szło się wymigać:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.