Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

To dziecko miałoby teraz pół roku

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna
To dziecko miałoby teraz pół roku. Siadało by już zapewne samodzielnie i obdarowywało mamę, tatę i babcię ślicznym uśmiechem. Miałoby, ale nie ma. Rok temu (dokładnie 18 czerwca, czyli jutro będzie pierwsza rocznica) zostało zabite w jednej z prywatnych gdańskich klinikâ?? Aborcję poprzedziła zmasowana propagandowa akcja "Gazety Wyborczej" i Federacji na Rzecz Kobiet i Rodziny, w którym życie nieszczęsnego dziecka i szczęście jego nastoletniej matki było tylko narzędziem, które posłużyć miało zmianie społecznego nastawienia do zabijania nienarodzonych.

>> więcej

Komentarz

  • Nie wie co znaczy słowo radość...
  • To dzieciątko było rówieśnikiem mojej Łucji, prawie co do tygodnia. Tamtą sprawę przeżywałam jeszcze mocniej, sama będąc w ciąży, a i teraz czasem patrzę na buzię Łusi i myślę o buzi dziecka Agaty, której nikt nie zobaczył.
    I znowu płaczę. Pamiętam, jak rok temu szłam do pracy i ryczałam na głos.
  • Ja też nie mogę przeżyć takich zabójstw. Ratuję ile tylko mogę dzieci i kobiet przed tą straszliwą tragedią. Ale to wszystko wciąż mało.
  • Od tamtego czasu Aborcyjnej już więcej nie kupiłem.
  • [cite] Bogdan:[/cite]Od tamtego czasu Aborcyjnej już więcej nie kupiłem.

    Ja "jude zeitung " vel "wybiórczej" vel "aborczej" nie kupuję od 1994 roku = po pamietnym artykule Cichego z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego ...
  • Też to strasznie przeżyłam, ale jeszcze bardziej smutne, jak się pomyśli, ile dzieci podzielilo los tamtego dziecka przez ten rok:sad: Ta sprawa była medialna, a ile musiało się rozegrać po cichu? Tysiące?
  • TF5ekFR25dg
  • [cite] Lukasz:[/cite]Nie wie co znaczy słowo radość...

    ...odpowiedzialność a nade wszystko MIŁOŚĆ!!!
    ale nie nam oceniać.
  • [cite] Bogdan:[/cite]Od tamtego czasu Aborcyjnej już więcej nie kupiłem.


    Szkoda, że tak późno.
    Ale jak mówi przysłowie:
    LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.