Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

44-letnia Izraelka urodziła 18 dziecko

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Ulka! Uprzedziłaś mnie o 9 sekund !!! :wink::wink::wink:
  • [cite] Spioch:[/cite]Ulka! Uprzedziłaś mnie o 9 sekund !!! :wink::wink::wink:
    Zaspałeś?:wink:
  • [cite] Libra:[/cite]Biedna kobieta:sad:

    i tu mi zaleciało "feministyczną" tolerancją dla różnorodności...

    niby czemu "biedna kobieta"?

    z całą pewnością ta kobita ma umiejętności negocjacyjne na wyższym poziomie niż Ty, Libra:tongue:
  • Widzę, że koleżankom trudno przychodzi przezwyciężenie dysonansu poznawczego :wink:
  • Oczywiście, że można. Jakość opieki nie zależy wprost od liczby dzieci.
  • cóż, każdy mierzy swoją miarą. Ja nie widzę powodu, by nad tą panią się litować, bo z artykułu wynika, że jest szczęśliwa i współczucia nie potrzebuje. Werka i Libra mogą poprzestać na mniejszej liczbie dzieci, nie ma przymusu. A to, że Werka nie mogłaby dobrze zająć się taką ilością dzieci nie znaczy przecież, że owa kobieta też tego nie umie...
  • a swoją drogą to zastanawiające, że kiedy widzimy kogoś robiącego rzeczy dla nas niewyobrażalne, zamiast refleksji typu "kurcze, niesamowita kobieta, jak ona to robi???" pojawia się natychmiast założenie z góry, że na pewno robi to źle i że to biedna kobieta. Jakże typowe podejście wśród tych tolerancyjnych inaczej...:devil:
  • [cite] Pioszo54:[/cite]czemu ?:smile:
    Jak to czemu? Bo jest żydówką.
  • Ktoś wkleił jakiś czas temu informację chyba o amerykańskiej rodzinie z kilkonaściorgiem dzieci - super świadectwo, zamożni i wielodzietni

    mnie najbardziej drażni schemat biedny i wielodzietny (niestety w jakimś stopniu na takich schematach wyrosłam, mąż na szczęście odwrotnie)

    biedna Izraelka a niby czemu, nie dziwne,że tak mało dzietnych skoro zamiast wsparcia zewsząd takie slogany

    a od naszych feminizujących forumowiczek oczekiwałam raczej innej reakcji, przynajmniej w myśl konsekwencji głoszonych tez
  • a od naszych feminizujących forumowiczek oczekiwałam raczej innej reakcji, przynajmniej w myśl konsekwencji głoszonych tez
    no... niestety nic na to nie poradzimy... antysemityzm mamy wyssany z mlekiem matki
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.