Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Antykoncepcja coraz skuteczniejsza

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna
I całe szczęście, dzięki temu pewien gatunek ludzi przestanie się rozmnażać i wyginie. :tooth:

A tutaj więcej szczegółów o tym, jak nowoczesne panie mogą uciec przed macierzyństwem.

Komentarz

  • Pewnie , będzie więcej przestrzeni życiowej dla naszego potomstwa :bigsmile:
  • Ja mam już stanowiska w państwie rozdane, a dzieci uczą się do tych stanowisk.
    Biorę resorty siłowe,oraz stanowisko premiera i prezydenta i marszałka , resztę zostawiam dla innych wielodzietnych.:bigsmile:
    Piotr
  • -A jak dzieci mają na imię?



























    -Prawnik Aaron, a lekarz Izaak.
  • podobna wiadomość

    Komory gazowe w Auschwitz po zmodernizowaniu zwiększyły swoją wydajność o 49%
  • Ależ dostrzegamy. Dzięki antykoncepcji tworzy się struktura przyszłych społeczeństw, w których dla wielu rodów nie będzie miejsca. Na ich wyraźne żądanie.
  • [cite] Libra:[/cite]Antykoncepcja jest wynalazkiem ludzkości!
    Nawet wielodzietni powinni dostrzegać jej niebywałe zalety!

    wymień te "zalety", bo ja bardzo ciekawa jestem.... Twojego punktu widzenia
  • [cite] Maciek:[/cite]Ależ dostrzegamy. Dzięki antykoncepcji tworzy się struktura przyszłych społeczeństw, w których dla wielu rodów nie będzie miejsca. Na ich wyraźne żądanie.
    Ja się jednak trochę obawiam.
    Bo czy nasze dzieci będą miały z kim tworzyć związki małżeńskie, skoro ci spoza naszych rodów po prostu nie zaistnieją albo będą szybciutko ukatrupieni.:devil:
  • Nic się nie martw. Zapoznamy swoje dzieci i voila! (z tego co pamiętam, Twoje bliźniaczki są w podobnym wieku co mój Ignaś :smile:) Założę się, że już wkrótce powstanie tu jakiś kącik "poznajmy się" dla naszych dzieci.
  • pomysł calkiem niezły:):)
    [cite] monika44:[/cite]Nic się nie martw. Zapoznamy swoje dzieci i voila! (z tego co pamiętam, Twoje bliźniaczki są w podobnym wieku co mój Ignaś :smile:) Założę się, że już wkrótce powstanie tu jakiś kącik "poznajmy się" dla naszych dzieci.


    pomysł calkiem niezły:):)
  • [cite] Sylwunia:[/cite]pomysł calkiem niezły:):)
    [cite] monika44:[/cite]Nic się nie martw. Zapoznamy swoje dzieci i voila! (z tego co pamiętam, Twoje bliźniaczki są w podobnym wieku co mój Ignaś :smile:) Założę się, że już wkrótce powstanie tu jakiś kącik "poznajmy się" dla naszych dzieci.


    pomysł calkiem niezły:):)

    taaa ciekawe kto będzie chciał za teścia kolegę Tawa
  • zawsze się młodzi mogą daleko wyprowadzić :) a raz na jakiś czas, to każdego teścia ( i teściową ) da się znieść :jumping:
  • taaa ciekawe kto będzie chciał za teścia kolegę Tawa
    Za swata. No chyba że spodobała się Tobie któraś z moich corek co i tak nie ma wiekszego znaczenia bo za te pejoratywne okreslenia zostałeś wykluczony z losowania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.