Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wdrażanie chłopaków do zajmowania się domem

2»

Komentarz

  • Wiesz, Taw, zawsze możesz zjeść dziobaka...
  • Jak mi się po trzech córkach urodził pierwszy syn...zastanawiałam się jak go wychowywać...
    Z jednej strony jak to zrobić, żeby nie wszystko spadało na córki ( w sensie domowych obowiązków)
    BAłam się też , że wychowany w tak "babskiej" atmosferze wyrośnie na babę - ale.....

    męskie hormony wzięły górę i Franek się nie dał....
    Teraz ma 6 lat i niektóre rzeczy robi razem z siostrami, ale zupełnie inaczej
    lubi wyzwania, lubi widzieć wielkie efekty swojej małej pracy - jak każdy facet
    Jeśli mąż składa jakąś szafkę, potrafi mimo późnej godziny asystować tacie i robi to z wielkim zapałem, interesuje się wszystkim co techniczne.
    Kiedyś spytał męża ( ale to było chyba retoryczne pytanie:bigsmile:) : "Dobrze mieć syna, prawda?" - się musiał facet dowartościować.....Teraz Franek ma jeszcze dwóch młodszych braci i już się nie boję o wychowanie chłopców:wink:
  • Sylwia , też się zastanawiałam , czy gdybym teraz po trzech córkach miała syna , to czy nie byłby jakoś zniewieściały - ale mnie uspokoiłaś :bigsmile:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]O wykalaczkach nie pomyslalem, wykorzystam pomysl nastepnym razem.

    T:bigsmile:

    a o jajecznicy zapomniałeś
  • @Libra - 10 lat temu powiedziałabym o sobie tak samo - ale to przychodzi z czasem- większa ilość dzieci po prostu uczy Cię logistyki :wink:, dobrego zorganizowania, podziału obowiązków, ale też luzu na niektóre "przyziemne" sprawy
    Jak patrzę na moje córki....Zuzanna 11,5 lat, Ewa 9,5 i Marianna 7,5 i wspominam sobie siebie w ich wieku....to przyznam ....byłam "jajo nieporadne":wink:
  • [cite] Monika73:[/cite]Sylwia , też się zastanawiałam , czy gdybym teraz po trzech córkach miała syna , to czy nie byłby jakoś zniewieściały - ale mnie uspokoiłaś :bigsmile:
    Też Cię chcę uspokoić!:smile:

    Mój piękny Jaś ma trzy starsze siostry i trzy młodsze i w ogóle nie jest zniewieściały:bigsmile:.
    bo wychowywany jest w normalnej rodzinie:cool:
  • no dokładnie....tam gdzie przykład daje synom ojciec a dziewczynkom matka - musi być ok
  • A ja mówię tak

    "CHŁOP MUSI UTRZYMAĆ DOM A OBOWIĄZKI DOMOWE TO PO POŁOWIE"

    feministka ze mnie :bigsmile:
  • Zbyszek - lubię takich feministków:rainbow:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.