Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

23 czerwca Dzień Ojca

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna
Czy świętowanie już zaczęło się w Waszych domach? W końcu kto jak nie wielodzietni ma pamiętać o potrzebie i znaczeniu ojca w rodzinie. Matko to wiadomo, ale ojciec? Czy można się bez niego obejść?

Komentarz

  • dostałem piosenke kwiaty i ptaszka
  • [cite] Taw:[/cite]dostałem piosenke kwiaty i ptaszka
    Ptaszek ważna rzecz :wink:
  • Nie dostałem nawet buziaka.
  • ... moje dzieci na wakacjach zapomniały o tatusiu :sad:
  • Dla naszego Taty były laurki własnoręcznie wykonane (trochę z pomocą mamy), wierszyk i piosenka oraz pizza na obiad (tylko tata sam musiał wykonać ciasto, bo z przyczyn niezależnych spóźniłam się). :bigsmile:
  • u nas były laurki i wierszyki :)
  • Ja też zostałem obświętowany!:-D i obrzucony pociętymi kawałkami kartki na wiwat, może dzis uda się ostatecznie je dosprzątać :D było ciasto czekoladowe, arbuz, lody i dzieckowy szampan który wystrzelił z wielkim hukiem ("dorosłe" wino musujące nigdy mi tak nie wybucha jak za każdym razem te dzieckowe!...)
  • Jak przystało na tatusia świętowałem czynem przy udrażnianiu zapchanego syfona od wanny. :wink:
  • [cite] Bogdan:[/cite]Jak przystało na tatusia świętowałem czynem przy udrażnianiu zapchanego syfona od wanny. :wink:
    Ja latałem z chłopakami po kałużach - uśmiechnięte i rozradowane buzie były dla mnie najlepszą nagrodą i prezentem.
  • Ech a dzisiaj znowu z butelkami do kościoła...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.