Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wanda Nowicka: "Chwala Feminikstkom! Kongres Kobiet"

edytowano czerwiec 2009 w Ogólna
«1

Komentarz

  • I te pełne chwały baby pletłyby swoje bzdurne wywody cichcem gdyby nie... PANOWIE kamerzyści.
  • Ja mówię o tych co widziałem na filmie wklejonym przez Maćka.
  • Jakby była feministką....:cool:
  • A czy one (feministki) mają męża i dzieci? Jeżeli nie to może są to nawet babsztyle. Pojęcie chłop też funkcjonuje i nie jest właściwie obraźliwe. Tak mnie zresztą nazwała kobitka kiedy walczyłem jak lew o zapisanie mojej mamy na rehabilitację. :wink:
  • Libra, widzę, że cierpisz na tę samą przypadłość co ewaa-b, to znaczy zakładasz, że nie można przeczytać jakiejś książki i się z nią nie zgodzić.

    Prof. Janion jednakowoż cenię za "Gorączkę romantyczną" na przykład, bo za te "przede wszystkim kobiece" historyjki to jakoś mniej.
  • Libro, Anito, czy kupujesz i czytasz stale Gazetę Wyborczą?
  • No właśnie... Wszystko przez ten Tele Tydzień...

    A po co w ogóle te panie robiły takową konferencję? Bo mi się nie chce całości filmiku oglądać... <leń>
  • Po co mi cycki z CKM-a?
  • Owszem, wiele szczęścia mam. Ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że moje osobiste poczucie szczęścia wynika z tego, że robię to, do czego zostałam stworzona i powołana, a nie usiłuję koniecznie i na siłę czegoś udowadniać.

    Obłudnik Powszechny najszczerzej odradzam, już gazownia lepsza, bo się przynajmniej z intencjami nie kryją.
  • [cite] Libra:[/cite]Próbujcie zrozumieć. No chyba, że prof. Janion zbyt mądrze mówi...
    Tak dużo mówiła i było to takie mądre, że aż mi się wydawało głupie.
  • Po co na temat planowania rodziny to też nie wiem. O cytologii dyskutuje wąska grupa specjalistów.
    Kongresy o dużych rodzinach robi się, zeby pokazać, że te rodziny istnieją i są normalne.
    Ale to-to, to nie wiem po co.
  • Libra - laleczko - ale Panowie stąd to nie grupa czytelnicza CKM-a :wink:

    ale taka miłośniczka trzeciej prawdy w wydaniu GW i TP, i innych tele_srele, tego zwyczajnie nie rozumie :tongue:
  • Obawiam się, że o CKMie tutaj nie podyskutujesz. U nas w ubikacji leży trochę inna literatura.
  • Nie. Wtedy zrozumiesz nasze żarty.
  • heh

    Panowie skrywają w zakamarkach swych szaf...., to co im żony pozwolą :shades:
  • [cite] Libra:[/cite]jak ja dziecko urodzę to też taka sztywna będę??

    jak urodzisz dziecko, to zapewne nauczysz się mówić tak, by Cię słuchano :wink:
  • Obłudnik Powszechny najszczerzej odradzam, już gazownia lepsza, bo się przynajmniej z intencjami nie kryją.
    ---
    :thumbup:

    @Libra:
    Z CKM'em śmieszne nie było.

    A do tego, by nie pokazywać tyczek w bravo girl trzeba organizować feministyczne kongresy?
  • Swiat?
    Mówisz i masz:
    Powiedziała, że jej mrowisko jest najwyższe na tym świecie. A blisko niego rosło drzewo było wyższe, dużo wyższe, nie dało się temu zaprzeczyc ale się o tym nie mówiło...
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]A do tego, by nie pokazywać tyczek w bravo girl trzeba organizować feministyczne kongresy?

    bo feministki nie doszły jeszcze do tego, że wystarczy tego zwyczajnie nie kupować...:wink:
  • [cite] Libra:[/cite]
    [cite] Marcelina:[/cite]Nie. Wtedy zrozumiesz nasze żarty.
    ok- trza ustąpić
    zinteligętniec
  • a skąd takie feministyczne wątki na forum wielodzietni? wszak rodzina wielodzietna świadczy o zdrowych relacjach mąż-żona, innymi słowy nie da się pogodzić feminizmu z wielodzietnością. Jeśli Libra wpadła tu, by nas nawracać to raczej trafiła kulą w płot...
  • Niech się wygada. Jak gdzie indziej jej nie chcą słuchać/czytać to tutaj chociaż stwórzmy pozory.
  • Bo ja nic mądrego do Ciebie nie mówiłem. Ale punkt dla Ciebie za spostrzegawczość :thumbup:
  • Libra, luzik ...
  • [cite] Libra:[/cite]zdrowe relacje mąż- żona...
    Ciekawe, bo jakbyście chcieli tylko jedno dziecko mieć to Wasza relacja byłaby chora...
    Zero tolerancji, zero...
    Nie wiem jakie relacje bym miała w takim przypadku, natomiast z pewnością nie udzielałabym się na forum dla wielodzietnych. :tongue:
  • Ale ja już tematu nie mogę poruszać, bo zdaniem Tawa jestem zbyt mało inteligentna i muszę jak to pięknie nazwał "zinteligętnieć"!
    Możesz i nie powiedziałem że zbyt mało... trzeba wiedziec co powoduje "ciąża" u kobiet... Ty nie masz jeszcze dzieci więc nie wiem jaka droga przed Tobą i zapobiegawczo zakładam najgorszy scenariusz.
  • [cite] Libra:[/cite]zdrowe relacje mąż- żona...
    Ciekawe, bo jakbyście chcieli tylko jedno dziecko mieć to Wasza relacja byłaby chora...
    Zero tolerancji, zero...

    otóż to - jakbyśmy "chcieli" jedno dziecko - to rzeczywiście nasza relacja byłaby chora

    a Ty przypadkiem nie mylisz tolerancji z akceptacją? :wink:
  • Libra chce dzieci rodzić? Oj, prof. Janion by tego nie pochwalała. Powinnaś raczej pozostać kapłanką w świątyni Matki-Macicy, jak choćby Kazia Szczuka. :tongue:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.