Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Śem pohwalem

2»

Komentarz

  • A my nie uważamy.
  • Z wpisu Torquemady wnioskuję, że docelowo orzeł vel kura ma zniknąć i pozostaną jedynie grandżowe kwiaty. To mi się zupełnie nie podoba. Kura domowa z głową orła była znakiem rozpoznawczym tej strony i pewnego rodzaju prowokacją wobec tych, którzy by pozwalali sobie na traktowanie "kur" z góry. A kwiaty w takiej postaci są banalnym ozdobnikiem, umieszczanym na tysiącach stron internetowych.
  • Z wpisu Torquemady wnioskuję, że docelowo orzeł vel kura ma zniknąć i pozostaną jedynie grandżowe kwiaty.
    Kwiaty jako co... logo? Torquś raczej nie miał takich zmian na myśli.
  • Ja też lubię kurę-orła, ale czcionka, którą napisana jest nazwa strony mi się nie podoba.
    To jednak kwestia gustu, natomiast z całą pewnością nie zgadzam się z twierdzeniem, że poza reklamami na tej stronie jest niewiele. To niesprawiedliwe.

    A btw @ Bolka
    słyszałaś o masie kukurydzianej? ostatnio się na to natknęłam (przy okazji przeglądania książki "Moje nowe hobby") i to super sprawa!
  • [cite] Maciek:[/cite]Z wpisu Torquemady wnioskuję, że docelowo orzeł vel kura ma zniknąć i pozostaną jedynie grandżowe kwiaty. To mi się zupełnie nie podoba. Kura domowa z głową orła była znakiem rozpoznawczym tej strony i pewnego rodzaju prowokacją wobec tych, którzy by pozwalali sobie na traktowanie "kur" z góry. A kwiaty w takiej postaci są banalnym ozdobnikiem, umieszczanym na tysiącach stron internetowych.

    Sokoła wywalać nie zamierzamy. Ewentualnie zostanie nieco inaczej opracowany graficznie, ale będzie.
  • Dobra zgoda jest więcej treści niż trochę :bigsmile:
    Ważne są jednak proporcje między ilością reklam, a treści na stronie.
    Moim zdaniem przesadzono z reklamami.
  • Zbyszku, z czegoś strona utrzymać się musi. Chcesz mniej reklam? Wyślij Torquemadzie kilka stów na domenę i serwer.
  • [cite] zbyszek:[/cite]Dobra zgoda jest więcej treści niż trochę :bigsmile:
    Ważne są jednak proporcje między ilością reklam, a treści na stronie.
    Moim zdaniem przesadzono z reklamami.
    Dla nie chcących reklam możemy kiedyś odpalić bezreklamową wersję dostępną po opłaceniu abonamentu. Stówka rocznie od osoby i nie ma sprawy. Pasuje?
  • Torkuś: to znaczy, osoby używające AdBlocka Cię okradają?
  • Aby właściciel strony miał dochody z reklam, trzeba w nie klikać. Samo nie/wyświetlanie zasadniczo nie ma znaczenia. Dlatego właśnie należy klikać w reklamy na stronach, które uważamy za wartościowe, na przykład na wielodzietnych.org :wink:
  • Na wielodzietnych klikam raz po raz, właściwie mógłbym samoklikający skrypcik napisać...
  • Bolka: no dobra, to zaadaptuję AdBlocka dla potrzeb domeny KuraDomowa i będę klikać (albo komputer będzie sam klikał)
  • Znaczy dopóki żadna reklama mnie nie interesuje, mam nie korzystać z kury?
  • Bardzo Torquemadowy styl argumentacji :wink:
  • Bolka: czytasz wszystkie reklamy w interesujących Cię czasopismach?
  • Bolka: ależ Kura ma fajną treść, ale reklam nie zaliczam do treści. Reklamy mnie na ogół denerwują, pomijając fakt, że spowalniają przeglądanie internetowej pajęczyny. A jak widzę np. tutaj reklamę fajnej książki to kliknę a i może nawet zamówię.
  • [cite] Bolka:[/cite]Wolą moją i Torquemady jest, by były tam reklamy.
    No. Widać, żeś nie żadna kura, tylko orlica domowa!
    :thumbup:
  • a może zrobić tak, jak u Michalkiewicza (obok reklam) i jeśli wypali to się części reklam pozbyć?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.