Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komunia na rękę -- skandal w Austrii

edytowano lipiec 2009 w Arkan Noego
image

Samozwańcza biskup Christine Mayr-Lumetzberger, w czasie Mszy Świętej celebrowanej przez biskupa austriackiej diecezji Linz, ukradła Komunię Świętą, której nie chciano jej udzielić. W niedzielę kobieta przebrana we własnoręcznie uszyty strój biskupi, pojawiła się na Mszy Świętej w Linz, celebrowanej przez miejscowego biskupa Ludwiga Schwarza. Gdy podczas Komunii Świętej podeszła do ołtarza, by przyjąć Ciało Chrystusa, hierarcha dał jej do zrozumienia, że od niego hostii nie otrzyma. W związku z tym, Mayr-Lumetzberger zbliżyła się do kapłana i sama wzięła komunikant z kielicha, po czym wróciła na miejsce.

>> więcej

Komentarz

  • Hmmm... W ICD-10 zdaje się jest właściwa pozycja...
  • W tekście Frondy tego nie ma, ale czytałem wywiad z panią biskupinką, w którym pytano, jak się poczuła, kiedy odmówiono jej Komunii. Odpowiedziała, że tak, jak kobieta, kiedy zostanie pierwszy raz pobita przez mężczyznę. Czujecie ten klimat?
  • A czemu w ogóle jej nie wygonili? I ja w tym kraju mieszkam...
  • Dzisiaj widziałem jak dzieciaki biegają z wystawionym językiem na deszczu... fajnie to wyglądało.
  • [cite] Taw:[/cite]Dzisiaj widziałem jak dzieciaki biegają z wystawionym językiem na deszczu... fajnie to wyglądało.
    Twoje? Moje też to lubią(łapać deszcz językiem)
  • A tu z kolei historia z Kanady. Ksiądz udzielił Komunii św. premierowi-protestantowi, który schował Hostię do kieszeni i wyszedł z kościoła:

    6SMp_KwmJMk
  • A pod adresem
    http://www.gloria.tv/?media=28888
    Można popatrzeć jak sobie proboszcz wiedeńskiej katedry z Mszy Św. jaja robi. Kard Sch??nborn oczywiście o niczym nie wiedział i udaje przygłupa (jak zwykle)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.