Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bezdzietni z wyboru

edytowano lipiec 2009 w Ogólna
My im współczujemy, a oni nam. Ale za kilkadziesiąt lat tylko po nas ktoś zostanie.

bezdzieci.pl

Komentarz

  • no... coś robią... może założę forum bezinternetu.pl?
  • To trochę tak jak z tymi co walczą z Kościołem - całe życie spędzają na niszczeniu, ale przynajmniej mają z tego kasę (ile etatów by nie istniało, gdyby nie istniał Kościół) a więc i jakąś namiastkę sensu.
  • [cite] Maciek:[/cite]My im współczujemy, a oni nam. Ale za kilkadziesiąt lat tylko po nas ktoś zostanie.

    <b><a href="http://bezdzieci.pl">bezdzieci.pl</a></b>;

    co to za kryptoreklama?
  • [cite] Maciek:[/cite]My im współczujemy, a oni nam. Ale za kilkadziesiąt lat tylko po nas ktoś zostanie.

    myślę, że oni o tym nie wiedzą

    a może tak ma być

    uczmy dzieci chińskiego
  • Pioszo: nie istnieje język "chiński"
  • A ponadto już memu ojcu (rocznik przedwojenny) pokazywano ukrytą dla niego chińską kitkę na wszelki wypadek
  • myślę, że oni o tym nie wiedzą
    Też tak myślę, chyba mózgów nie mają.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Pioszo: nie istnieje język "chiński"

    no dobrze, niech będzie ideogramów chińskich

    ile razy więcej chińczyków jest teraz a ile razy nas?
  • Bardzo pokaleczeni ludzie- wnioskuję czytając posty, albo po prostu czysta prowokacja:wink:
  • Dlaczego krypto?

    Krypto, to robią nam bezdzietni z wyboru, którzy przekręcają nasz adres: Zrobiłem się wyczulony na temat i czasami ubrudzę sobie ręce jakimś odkrywczym artykułem. Jest taka strona wielodzietni.pl, ale to bełkot na który szkoda energii. Wrzucajcie artykuły, którymi "normalni" próbują nas resocjalizować.
  • A tak na poważniej- po co sobie zawracac glowe? Troszke zmarnowalam czasu na czytanie tego forum, i dowiedzialam sie po raz kolejny, ze istnieja ludzie majacy fobie "dziecieca". Coz, ich problem. Z autopsji znam problemy osób w moim wieku, które kiedys byly takie pewne swojej niecheci, a teraz zaluja - co brzmi moze i trywialnie, ale jest prawda. Poza tym - zeby miec dzieci wlasne wcale nie trzeba zachwycac sie kazdym cudzym niemowlakiem (co wiem po sobie - dzieci kolezanek zwykle wydawaly mi sie srednio pociagajace -to eufemizm). Teraz jak maja po nascie lat sa znacznie bardziej interesujacymi ludzmi, z którymi mozna i pogadac i fajnie spedzic czas. Te rozplywajace sie to byly raczej bez lub malodzietne ;>
    Pozdrawiam - Ula
  • smutną mają stronę:cry:
    zniechęca do czytania
  • poczytam, może być niezłe studium
  • Co to w ogóle jest za strona? Same nicki, bez imion, bez miejsca zamieszkania, bez zdjęć... Grupa licealistów gdyba sobie o nieposiadaniu dzieci... U nas nie ma problemu żeby gębę pokazać, przedstawić się itd. Widać kto jest wiarygodny, a kto jest pozerem.
  • a kto jest pozerem.
    token tu mi?
    img000078.jpg
  • No widzicie: twarz powabna, orzeł w klapie, firana w tle... Taw jest najwiarygodniejszejszy z całego forum :cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.