Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Okładka Newsweeka z Maryją

2

Komentarz

  • [cite] Prayboy:[/cite]a, wiem, żeby więcej odsetek narosło od odszkodowań.
    raczej czekali by pomarli ci co pamiętali
  • Prayboy! Najpierw wklejasz szalik z napisem "Bóg wybacza, Cracovia nigdy" link,a potem zmieniasz i zostawiasz tylko "żegnam" ? Pomyliłeś wątki, czy ci głupio?
  • niee, jak umiesz to wklej, ja nie umiałęmto dalem sobie spokój.
    Cracovia - biała gwiazda, to pasuje mi do kontekstu dyskusji, dzięki za wklejenie
  • Werka, po co się logujesz jako Osa?
  • Kurna Podziemny krąg normalnie...

    znaczy Fight Club chciałem napisac
  • Podziemny Front?
  • ał jak zwał
    fight-club.jpg
  • nie nie nie

    Pozdziemny Front. To dwie osoby czy jedna?
  • Taw, to ty w centrum tego zdjęcia?
  • [cite] Werka:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]a, wiem, żeby więcej odsetek narosło od odszkodowań.
    no i właśnie przemawia przez Ciebie "ludowy" antysemityzm
    dziękuje za rozmowę
    tymczasowo!
    Ale dałaś się ogłupić Werko, żal mi Ciebie!:sad:
  • [cite] Gregorius:[/cite]Taw, to ty w centrum tego zdjęcia?
    Prawie...
  • [cite] Werka:[/cite]I myślę, że niestety trochę mniej niż 99 % POlaków ma czyste ręce.
    Tu możesz mieć rację. Tylko inni pisali o zwykłych Polakach.
  • Werka taka osobista wycieczka kto cię uczył historii

    >>Pisząc o działaniach dla wymuszenia tego ogromnego haraczu od Polaków, prof. Pogonowski twierdzi, że w tym celu "stwarza się mity o udziale Narodu Polskiego w zagładzie Żydów. Łatwiej jest ściągać odszkodowania od winnych niż od współofiar".

    Za jeden z najnowszych przejawów tego typu propagandy wymierzonej w Polaków profesor Pogonowski uznał najnowszą twórczość Jana Tomasza Grossa, zwłaszcza jego eseje "Upiorna dekada", wydane w 1998 roku. W ocenie prof. Pogonowskiego: "Propaganda Grossa pomaga eksternistycznym ugrupowaniom żydowskim w ich próbach wymuszania od rządu polskiego haraczu za zbrodnie dokonane w Polsce przez Niemców, Sowietów i kryminalistów". <<
  • Werka taka osobista wycieczka kto cię uczył historii
    Sama się uczyła.... z gazet.
  • [cite] Werka:[/cite]Prayboy,po co się logujesz jako Agnieszka63?
    :crazy: Admaciek to dopiero musi mieć zabawę.
    Jako Agnieszka loguję się ja. Mogę wtedy sobie podziękowac bo nie mam takiej opcji.
  • [cite] Taw:[/cite]Werka taka osobista wycieczka kto cię uczył historii
    Sama się uczyła.... z gazet.
    np. z Komsomolskiej Prawdy.
  • i odwrotnie...
  • a tak apropo "oszołomskich" stacji to kiedy ostatni słuchałaś tak niewybiórczo
    ciekawe że nie mierzi takie pranie mózgu przez inne stacje:shocked::shocked::shocked:
  • i innych oszołomskich organizacji.
    nie po raz pierwszy napiszę że jestes fajna... naprowadzę Ciebie jednak tym razem kiedy tak piszę... wielodzietni.org trochę jest takie oszołomskie...
  • [cite] Taw:[/cite]i innych oszołomskich organizacji.
    nie po raz pierwszy napiszę że jestes fajna... naprowadzę Ciebie jednak tym razem kiedy tak piszę... wielodzietni.org trochę jest takie oszołomskie...
    Trochę?:shocked: Toż RM przy wielodzietnych.org to bastion liberalizmu...
  • Barbara: w RM nadaje Michalkiewicz, u nas nie.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Barbara: w RM nadaje Michalkiewicz, u nas nie.
    Ma za mało dzieci?
  • Nie cierpię tej wulgarnej i prymitywnej baby - za całokształt g36wcordr4bdnpuf.gif
  • [cite] Werka:[/cite]Ale czy ja temu zaprzeczam. Przejrzałam pobieżnie tę listę i bardzo wiele z tego, jak pamiętam, zafundowali jedni sąsiedzi drugim sąsiadom w Jedwabnem, Radziłowie, Wąsoczu). Chętnie prezczytam tę książkę. Z kolei może i Tobie nie zaszkodziłoby przeczytać Bikont.

    Ponieważ książki pewnie nie przeczytasz to zerknij na to:

    Było sobie miasteczko
    22:50 TVP Polonia środa, 22 lipca 2009
    FILM DOKUMENTALNY, Polska, 2008
    czas trwania: 50 min
    reż. Tadeusz Arciuch, Maciej Wojciechowski
    Autorzy przywołują w filmie okoliczności zagłady Kisielina na Wołyniu. W lipcu i sierpniu 1943 r. doszło tam to prawdziwej rzezi - Ukraińcy zamordowali wówczas ponad 600 mieszkańców miasteczka. Historię tę udokumentował Włodzimierz Sławosz Dębski w książce "Było sobie miasteczko. Opowieść wołyńska". Ta drobiazgowa monografia zawiera także listy pomordowanych. W materiale Tadeusza Arciucha i Macieja Wojciechowskiego o Kisielinie opowiadają m.in. członkowie rodziny Dębskich oraz Ukraińcy - obecni mieszkańcy osady. Relacjom o dawnym i współczesnym Kisielinie towarzyszy muzyka Krzesimira Dębskiego z oratorium "Kres Kresów".
  • Przy okazji, pani Bikont zrobiła niezłą nagonkę na Michała Kamińskiego w Parlamencie Europejskim (nie żebym był jego fanem) Dzięki temu Polska znowu jest przedstawiana w angielskich mediach jako ostoja antysemityzmu.

    Brytyjskie media nazywają Michała Kamińskiego zwolennikiem Pinocheta, homofobem i antysemitą. PiS-owski spin-doktor odkąd został przewodniczącym grupy Konserwatystów i Reformatorów w europarlamencie jest na celowniku torysów. Zerwania wszelkim kontaktów z Kamińskim domaga się od brytyjskich konserwatystów londyński rabin Barry Marcus - informuje serwis BBC.

    W ubiegłym tygodniu Kamiński nieoczekiwanie został nowym przewodniczącym czwartego co do wielkości, 55-osobowego klubu w Parlamencie Europejskim (PE) - Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (EKR), w którym brytyjscy konserwatyści mają 25 europosłów i są największą partią.

    Rabin Marcus z Centralnej Synagogi w Londynie twierdzi, że Kamiński jako poseł, w którego okręgu znajdowało się Jedwabne, w 2001 roku prowadził akcję przeciwko uznaniu Polaków za winnych tej zbrodni na Żydach, dokonanej w 1941 roku. Kamiński w latach 1997-2001 był posłem AWS z województwa łomżyńskiego.
  • [cite] Werka:[/cite]No i dobrze. Kamiński nie powinien pełnić takich funkcji i każdy szanujący się konserwatysta powinien go omijać z daleka.

    Ale tak szanujący się jak Sarkozy, np? Albo Cameron?
    Bo to taka konserwa z jadem kiełbasianym...
  • Ee, tam jakby dał ryngraf Madonnie to byłoby coś, ale Pinochetowi... kto o nim słyszał?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.