Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowa definicja Całej Polski

edytowano lipiec 2009 w Ogólna
"Słowa Rydzyka obraziły całą Polskę"

Nie milkną głosy potępiające dyrektora Radia Maryja za "rasistowską wypowiedź" na Jasnej Górze. "Tadeusz Rydzyk obraził Polskę" - napisała w specjalnym liście grupa polityków. Wśród sygnatariuszy są m.in. Władysław Frasyniuk, Andrzej Olechowski, Paweł Piskorski i Dariusz Rosati.

Cała Polska czyli SD (czyt. Unia Demokratyczna)
«1

Komentarz

  • najlepsze źe nieobrażony jest tylko jeden człowiek, ten czarnoskóry misjonarz.
  • Nie wolno też tolerować takich przejawów rasizmu i pogardy" - napisali. W ich ocenie, nie mogą tego zwłaszcza czynić przywódcy polityczni. Za godny pożałowania uważają fakt, że bezczynnym świadkiem wypowiedzi o. Rydzyka był były premier i przewodniczący największej partii opozycyjnej - Jarosław Kaczyński.

    >>> Rydzyk o czarnoskórym: On się chyba nie mył

    Chodzi o słowa ojca Tadeusza Rydzyka, który w trakcie pielgrzymki rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze, zwrócił się w obecności tysięcy wiernych do czarnoskórego misjonarza słowami: "Kochani, jeszcze Murzyn! Boże, gdzieś ty się nie mył. Chodź tutaj bracie. On się nie mył wcale".

    nazywać kogoś Bratem - czytaj: mieć go w pogardzie
    nowa definicja ze słownika poprawnej michnikowszczyzny
  • "Słowa Rydzyka obraziły całą Polskę"
    Zaraz całą... tylko tą bardziej czarną od murzyna.
  • Nech pozwą Tuwima, za "Murzynek Bambo" też
  • Albo warszawiaków. Bo u nas północne dzielnice mają od 5 dni wodę śmierdzącą, nawet psy jej nie chcą pić
  • Tuwima nie, boć Żyd przeca, to mu wolno.
  • jak o wodzie to mi się przypomniało bo czytałem dzisiaj (łoł) a ładne:

    Mówisz: Niech sobie ludzie nie kochają Boga,

    Byle im była cnota i Ojczyzna droga.

    Głupiec mówi: Niech sobie źródło wyschnie w górach,

    Byleby mi płynęła woda w miejskich rurach.
  • Napisanie, że ktoś się wcale nie myje sugeruje, że jest "brudasem" lub przynajmniej śmierdzi.

    Tuwim napisał "Szkoda że Bambo czarny, wesoły nie chodzi razem z nami do szkoły" Cholerny Żyd śmiał napisać coś miłego!
  • [cite] Osa:[/cite]Napisanie, że ktoś się wcale nie myje sugeruje, że jest "brudasem" lub przynajmniej śmierdzi.

    Tuwim napisał "Szkoda że Bambo czarny, wesoły nie chodzi razem z nami do szkoły" Cholerny Żyd śmiał napisać coś miłego!

    Mama powiada :"Chodź do kąpieli",
    A on się boi że się wybieli.
  • Troskliwa mama dba o higienę dziecka, a "wybielenie" jest pretekstem, żeby nie przerywać zabawy z kolegami ;-)
  • ale tam nie było nic o tym że ma kolegów...
  • Ale skoro się boi, znaczy się nie kąpie, znaczy brudas
  • [cite] Osa:[/cite]Napisanie, że ktoś się wcale nie myje sugeruje, że jest "brudasem" lub przynajmniej śmierdzi.

    Tuwim napisał "Szkoda że Bambo czarny, wesoły nie chodzi razem z nami do szkoły" Cholerny Żyd śmiał napisać coś miłego!
    Osa, nie bądź antysemitą.
  • @Agnieszka63: Ironia

    @Gregorius: mieszkańcy północnej Wawy to też brudasy? Od 5 dni woda śmierdzi..
    Ale skoro się boi, znaczy się nie kąpie, znaczy brudas
    Sądzę, że też byś odczuwał lęk przed kąpielą w rzece pełnej krokodyli :devil:
  • Lubie słuchać o. Rydzyka:shades:, lubię tę jego bezpośredniość i bycie sobą.:smile:

    Nawet moje najstarsze córki po powrocie z tegorocznej Lednicy powiedziały, że już wolą o. Rydzyka niż o. Górę - (chociaż ich o to nie pytałam):thumbup::thumbup::thumbup:
  • +++ za Werkę
  • no tak a co jeśli cenię RM a nie lubię ks. Tadeusza, to "lubię" lub nie, ma chyba znaczenie drugorzędne,
  • Po co wy tutaj z Werką dyskutujecie, tylko trolla karmicie.
  • [cite] ana:[/cite]no tak a co jeśli cenię RM a nie lubię ks. Tadeusza, to "lubię" lub nie, ma chyba znaczenie drugorzędne,
    Jednak to co w skutku, jest także w przyczynie, więc może tak do końca nie "nie lubisz"?:peace:
  • :rolling::rolling::rolling:
  • RM to nie tylko Rydzyk. Nie trzeba lubić Rydzyka żeby lubić RM.
  • Schodzicie z tematu:devil:
  • Jaki ma to związek z definicją Polski? :devil:
  • No...że definiowac uczysz się albo w szkole albo w domu. Na przykład ja w szkole postrzegany jako uosobienie tolerancji w domu jako rasista... albo odwrotnie- w domu jako rasista a w szkole jako uosobienie tolerancji.
  • Taw...
    trzeba się w końcu przestać maskować:devil:
  • :wink: no Małgosiu,
    czy ta nasza Polska nie jest jedną wielką maską?
  • [cite] Arletta:[/cite]Taw...
    trzeba się w końcu przestać maskować:devil:
    Nikt mi nie będzie k... dyktował. Niech się nauczą definiowac- rodzina jakos potrafii...
  • [cite] Arletta:[/cite]:wink: no Małgosiu,
    czy ta nasza Polska nie jest jedną wielką maską?
    Tia... jest a pod nią kryją się pryszcze.
  • :thumbup:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.