Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polska siwieje -- demografia przeciwko nam

edytowano lipiec 2009 w Ogólna
Polska siwieje â?? demografia przeciwko nam

Większa liczba osób potrzebujących opieki medycznej, konieczność zamykania szkół z powodu braku dzieci i młodzieży, niewydolny system ubezpieczeń społecznych - to potencjalne konsekwencje starzenia się społeczeństwa. Wybrane problemy, z którymi będą musieli się zmierzyć Polacy po 2035 roku, przedstawiono podczas konferencji "Społeczno-ekonomiczne następstwa rozwoju procesów demograficznych do 2035 roku". Spotkanie odbyło się w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Polska należy do krajów o najniższym współczynniku dzietności. Pomimo tego w kraju brakuje spójnych, wieloletnich programów polityki rodzinnej, które potrafiłyby zahamować, a nawet odwrócić niekorzystne trendy demograficzne.

Więcej czytaj: http://www.hli.org.pl/xoops/modules/news/article.php?storyid=1061

Komentarz

  • Potwierdzam. Polska siwieje. Dzisiaj rano dostałem na to dowód gdy Taw'owa stwierdziła: Taw... ale Ty masz dużo siwych włosów...

    ...i chyba w tym "dużo" chodziło raczej o proporcje
  • Andrzejk: gratulacje, oczywiście też dla małżonki!
  • [cite] Andrzej:[/cite]wczoraj trochę podreperowaliśmy sytuację, ale w statystykach odbije się dopiero w poniedziałek :wink:
    Że włosy farbowaliście?:wink:
  • My też walczymy z siwizną. Żona farbuje, ja wyrywam. Tylko tak jakoś zrobiło się łyso.
  • [cite] Andrzej:[/cite]
    [cite] Barbara:[/cite]
    [cite] Andrzej:[/cite]wczoraj trochę podreperowaliśmy sytuację, ale w statystykach odbije się dopiero w poniedziałek :wink:
    Że włosy farbowaliście?:wink:
    Nie o fryzie, lecz o demografii pisałem :wink: +1 ż.
    No jestem blondynka ale nie aż taka ciemna...:wink:
  • No niektórzy są zdania, że każda blondynka jest ciemna, a inni, że każda ciemna to blondynka...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.