Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak samemu remontować mieszkanie

edytowano lipiec 2009 w Polecamy
Można zobaczyć na YouTube w kanale Leroy Merlin :thumbup:

Komentarz

  • Fajnie... ale... 3,15 to troche mało czasu na flaszkę ze szwagrem.
  • Szwagier wolno pije czy flaszka duuuuuża?
  • [cite] Taw:[/cite]Fajnie... ale... 3,15 to troche mało czasu na flaszkę ze szwagrem.

    a co szwagier wolno łyka
    2,76
  • Trzy lata temu moja dobra koleżanka dostała od swojego ojca chatkę w miejscowości Puszczykowo koło Poznania.Gdy zobaczyłam ją po raz pierwszy,ogarnęła mnie zgroza. Była to totalna rudera.Asia remontowała ja zupełnie sama. Prowadziła przy tym blog na forum Gazety Wyborczej . Dom i styl. Jak z ruderki owstała fajna chatka. Dziewczyna jest niesamowita. Teraz zajęła sie restaurowaniem i sprzedażą mebli. Robi bardzo ciekawe rzeczy. Dla mnie to jest szok,bo Asia zawsze była dla mnie wzorem kobiecości;delikatna,łagodna,staranny makijaż. Gdy spotkałyśmy się niedawno i zapytałam,czy ma jakieś babskie gazety ,przynisła mi MURATORA... Zobaczcie jej dzieła:thumbup:
  • Acha. i nadal jest wzorem kobiecości. Nie zapuściła wąsów:bigsmile:
  • [cite] mikus:[/cite]Prowadziła przy tym blog na forum Gazety Wyborczej
    Jej też poleć egzorcystę.
  • [cite] mikus:[/cite]. Gdy spotkałyśmy się niedawno i zapytałam,czy ma jakieś babskie gazety ,przynisła mi MURATORA... Zobaczcie jej dzieła:thumbup:
    Słyszałam kiedyś, że kobiety dzielą się na takie, co czytają regularnie pisma babskie takie jak "oliwia" czy "elle" oraz te, które czytają "cztery kąty", czy "muratora"...
    Ja też należę do tych drugich a wypad do Castoramy milszy memu sercu niż bieganie po butikach. W chwili obecnej robię freski w pokoju mojej średniej córki:smile:
  • Jej też poleć egzorcystę.[/quote] .Gregorius,teraz już zawsze i do wszystkiego bedziesz mi pisał takie komentarze? To moze epiej nie odzywać się w ogóle?
  • [cite]mikus:[/cite]Gregorius,teraz już zawsze i do wszystkiego bedziesz mi pisał takie komentarze? To moze epiej nie odzywać się w ogóle?
    Nie, to było w kontekście GóWna. Katolik dla tej gazety pracować nie powinien.
  • Dzieki Werka. Tak naprawde,to nigdy jeszcze nie kupiłam i nie czytałam Wyborczej,wiec nie wiem co w niej złego.
  • Nie, to było w kontekście GóWna. Katolik dla tej gazety pracować nie powinien.[/quote]. Well, Aśka nie jest przy Kościele,ale dzieki niej sie nawracam. Mam misje specjalną.:boogie:
  • Bylam,byłam.. Sama. Nie jestem opętana (jednak),tylko chora,coraz bardziej. W sensie,że mi się pogłebia to gówniane choróbsko... Ostatnio jednak mysle (troche },ze to chwalebny Krzyz Zmartwychwsałego Pana
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.