Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Decathlon celuje w czwórkę dzieci

edytowano lipiec 2009 w Ogólna
Dostałem w sklepie ankietę do wyrobienia karty rabatowej. Oczywiście pytają o masę rzeczy, których nie trzeba im podawać, ale nie o tym chciałem pisać. Ważne jest to, że w części do wpisania potomstwa tabelka ma miejsce na czwórkę dzieci. Co więcej, w innej rubryce figuruje określenie "współmałżonek", a nie "partner", czy inny "konkubent". Za to wszystko warto Decathlona publicznie pochwalić. :wink:

PS. I dodatkowo za to, że sprzedają namioty sześcioosobowe.

Komentarz

  • My mamy od kilku lat od nich namiot, który błyskawicznie się rozkłada i składa (w formę koła). Zawsze go ze sobą zabieramy na wyjazdy krótsze i dalsze. Gdy łapała nas niespodziewana ulewa bardzo się przydawał.
  • Pochwalam, popieram,
  • A ja mam piekną (bo czarną) bluzę na zamek.
  • Ten sklep ma dodatkowo taką politykę że jeśli chcesz u nich pracować musisz uprawiać jakiś sport,
  • ta... na przykład sumo
  • [cite] Prayboy:[/cite]Ten sklep ma dodatkowo taką politykę że jeśli chcesz u nich pracować musisz uprawiać jakiś sport,
    Profesjonalne podnoszenie kufla.
  • [cite] Maciek:[/cite]PS. I dodatkowo za to, że sprzedają namioty sześcioosobowe.
    Wysłałam Ci maila.
  • jakis adres tej firmy, poproszę?:wink:
  • www.decathlon.com.pl
  • Temu księdzu polecam duże namioty z Decathlona:

    image

    image

    :thumbup:
  • :rolling:
  • Temu księdzu polecam zestaw "ołtarz przenośny" i lekturę OWMR
  • ""Wszystkie te wady bledną jednak w porównaniu z ich podejściem do istoty wiary, np. sakramentów. Katz odprawia msze podchmielony, a ponieważ dawno już zgubił kielich mszalny, używa pucharu wojskowego. Gdzieś zapodział także tabernakulum, monstrancję zaś przepił. ""
  • Ha,wróciliśmy znad morza. Bylismy na biwakuwChłapowie.Gdy szukaliśmy namiotu sześcioosobowego odwiedzilismy też Decathlona. Zapytałam sprzedawcę o to,czy gdyby miał wybierać pomiędzy namiotem Qechua ok 1200zł a Mc Kinley ( z poprzedniego sezonu ) za 590 zł (!!!!!!!) nadal polecalby swoją markę. No i się zdziwiłam uczciwością ,bo polecił namiot Intersportu. Sprawdził się w 100%. bywały dni (często ),że lało jak cholera. Ani razu nie przeciekł. Przedsionek wielki. Mogliśmy wszyscy sobie siedzieć i na głowy nam nie kapało. Pewnie już niewiele jest tych modeli,ale POLECAM. Chłapowo też. Kemping Alexa.:surfing:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.