Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Od 19. roku życia nieustannie zachodzi w ciążę

edytowano lipiec 2009 w Ogólna
Theresa Winters ma 36 lat. Od 18 lat rodzi dzieci. Wraz ze swoim partnerem żyją z zasiłków. Para jest zdeterminowana - chce sobie "zatrzymać" choć jedną pociechę. Wszystkie poprzednie trafiły bowiem do adopcji. O historii, która pokazuje jak wielką pułapką bywa system pomocy społecznej, pisze "The Sun" w swoim internetowym wydaniu.

Theresa ma trzynaścioro dzieci. Czternaste jest w drodze. Od 19. roku życia (z krótką przerwą w 2004) nieustannie zachodzi w ciążę. Brytyjska prasa brukowa nazywa ją "maszynką do rodzenia dzieci".


>> więcej

Komentarz

  • :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Gdy przeczytałam komentarze ludzi pod artykułem,poryczalam się. Znieczulica ludzka mnie rozwala. Dlaczego nikt nie wymyśli sposobu,aby Im pomóc. Wysterylizować ich,obowiazkowa antykoncepcja. ...? Ludzi po..piepszyło:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
  • Trzeba iść na marsz pro life. Póżniej zapraszam na zapoznawczą kawę.
  • Do Wielkiej Brytanii? :wink:
  • Bohaterowie tego artykułu nie dorośli do macierzyństwa i ojcostwa. Sorry co to ma byc:

    "Mężczyzna zapewnia, że marzy o pracy, ale musi być odpowiednio zmotywowany. Taką motywacją byłoby dziecko."

    Dupa wołowa a nie facet. To nie są męczennicy pomocy społecznej.
  • z przykrością stwierdzam, że macie rację.....:confused:
  • a jeśli chodzi o komentarze pod......taki jest poziom czytających - już dawno nie czytam żadnych komentarzy "pod" ...szkoda czasu.........
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.