Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ile jest wart recykling?

edytowano lipiec 2009 w Ogólna

Komentarz

  • dorobić napisy i puszczać dzieciom w szkołach
    na początek wyższych:bigsmile:
  • a to była (jest) tylko przygrywka do globalnego ocieplenia
  • I to jest ten komentarz?
  • Rzeczywiście, ten program uważam za wart uwagi. A o innych dowiedziałem się od Ciebie. Nie wydaje mi się, aby było warto je reklamować.
  • Witam wszystkich.
    Swój pierwszy post na forum chciałam napisać w innym temacie
    ---------------------------------------------------------------------------------
    tere fere pewnie bys szpiegowała kolejne dwa lata, a tak...

    Ave
  • Metoda polemiki z programem, którą wybrałaś Joanno, jest łatwa ale i mało skuteczna. Każdemu z nas przydarzyły się w życiu mało chwalebne postępki i w ten sposób można zdyskredytować każdego. Dlatego wolałbym, aby zamiast lustracji autorów ktoś odniósł się merytorycznie do tego, co zostało powiedziane.
  • ze śmieciami to może być tak, jak z końskim nawozem, w którym miał utonąć Paryż
    miejsca na wysypiska jest mnóstwo, np. wyrobiska po kopalniach odkrywkowych
    a jak widać i trochę gazu z tego może być
  • aby zamiast lustracji autorów ktoś odniósł się merytorycznie do tego, co zostało powiedziane.
    ---------------------------------------
    Merytorycznie? S.C. Lewis- Lew czarownica i stara szafa

    od 6 minuty
    Au3M9s3Yjj0
  • Ale równie dobrze mogę być zwyczajnie za głupia na dyskusje o recyklingu, śmieciach i kopalniach odkrywkowych :cool:

    no to jak z tymi kopalniami?:smile:
  • no to jak z tymi kopalniami?:smile:
    ---------------------------------------------
    Kopalnie są potrzebne bo bez kopalni nie byłoby górników, a bez górnika nie byłoby mojej małżonki.
  • Czyli wolno wierzyć tylko katolikom?
  • i liczyc na górników

    a tak bardziej serio to roztropne jest wierzyc tym którzy zwykle mówią prawdę
  • [cite] Taw:[/cite]no to jak z tymi kopalniami?:smile:
    Kopalnie są potrzebne bo bez kopalni nie byłoby górników, a bez górnika nie byłoby mojej małżonki.
    Górnik ją wykopał? :crazy:
  • tia... z garnkiem złota, a bez garnka złota nie byłoby zięcia
  • Moim zdaniem program kiepski. Nie podoba mi się facet w garniturze, który co chwila rzuca "fuck". No i merytorycznie też mam zastrzeżenia - zasadniczą kwestią w recyklingu jest fakt, że materiały nieorganiczne baaaardzo długo rozkładają się w ziemi - w przypadku plastkiu trudno w ogóle mówić o rozkładaniu. Skoro "produkujemy" tony tego typu śmieci, to warto podjąć jakikolwiek wysiłek, by jednak było ich mniej. A o tym pan prowadzący ani słowem nie wspomniał. Zachwyca się faktem, że ze śmieci uzyskujemy metan wykorzystywany jako źródło energii, ale zapomina, że metan powstaje w przypadku śmieci organicznych i właśnie dzięki temu, że odpady nieorganiczne idą do "innego worka". Generalnie oglądając to coś miałam ciągle wrażenie, że mocno nagina fakty do swojej tezy, a co gorsza wyśmiewa zwolenników recyklingu, wyzywając ich np. "asshole".
    Ja tam maniaczką recyklingu nie jestem, natomiast staram się wyrzucać butelki szklane i plastikowe do specjalnych pojemników z prostej przyczyny: dzięki temu śmieciarze wywożą z mojej posesji jeden kosz 120 l. tygodniowo, i za tyle płacę. Gdybym nie segregowała, płaciłabym za 2 , czyli oszczędzam 84 zł miesięcznie...
  • Moim zdaniem program kiepski. Nie podoba mi się facet w garniturze, który co chwila rzuca "fuck".
    Nie przesadzaj, nie wszyscy znają angielski... przynajmniej miałem poczucie ze cos rozumiem. Bon szit.
  • @ Maciej.....w niektórych tematach niektórzy uważają, że tylko katolikom....ale nie pierwszy raz brak konsekwencji na forum.....więc ogólnie luz:wink:
    tendencja jest taka, że zwykle zależy to od tego kto zamieszcza i kto pisze, a nie co
  • tendencja która ma swoje merytoryczne uzasadnienie należy dodac
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.