Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

I nie wódz nas na pokuszenie...

edytowano sierpień 2009 w Ogólna
Ostatnio z powodu choroby roznosi mnie i codziennie wieczorem,gdy dzieci śpią wychodzę z domu na spacer. Wczoraj też poszłam. Ide sobie,idę ,aż tu przede mną portfel. Oczy mi się zaśmiałyi buzia też(nie mamy kasy) i podniosłam go zadowolona z siebie. Bardzo się ucieszyłam,gdy zobaczyłam pieniądze,które tam byly i bony podarunkowe. Przyznam,że dawno nie widziałam takiej sumy... Oczywiście zabrałam go i poszłam w stronę domu. Nagle poczułam,jakby ktoś ciągną mnie na smyczy i to wcale nie do domu... Zaczęłam sie modlić" ojcze nasz" i tak doszłam...na Policję. Było mi szkoda oddawać,ale dzisiaj wcale nie żałuję i cieszę się,że Pan Bóg tak mnie pociągnął. A teraz prośba do WSZYSTKICH> Módlcie sie za mnie. Bardzo się zmagam. Do głowy przychodzą mi głupie pomysły. Muszę iść na operację i baaaaaardzo się boję. Pozdrawiam Was wszystkich

Komentarz

  • +
    "Przestań się lękać! Jam jest Pierwszy i Ostatni i żyjący" (Ap 1, 17)
  • Odwagi!
    +++
  • A były dokumenty?

    Jak nie to ja bym zaniósł do kościoła. On oddaje 100 razy więcej.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Nie bój się operacji, znieczulają :)

    T:bigsmile:
    Jeszcze by tego brakowało,żeby mi łeb na zywca kroili. Jak idę do dentysty ijestem znieczulona,to zdarzyło mi się dwa razy zwiać... I nikt mnie nie dogonił i nikt
    [cite] Taw:[/cite]A były dokumenty?

    Jak nie to ja bym zaniósł do kościoła. On oddaje 100 razy więcej.
    mnie nie powstrzymał. Się nie dałam.@ Taw. Były i dlatego zaniosłam na policję. To było pózno,kościół zamknięty. Nie chciałam budzić Leonarda
  • mikus - zuch dziewczyna jesteś :flowers:
  • :hugging::flowers:
    +++
  • [cite] matka5:[/cite]mikus - zuch dziewczyna jesteś :flowers:
    no,nie jestem,bo się cykam i wkrecam sobie co bym mogła za to kupić. A wiele bym mogła. Pomyślałam też o tym,ze właściciel może powiedzieć,że było więcej,ale chyba dobrze zrobiłam. Muszę przestać o tym myśleć. Tyle różnych pokus dookoła...
  • widzę, żeś "Typ" podobny do mnie- jak Ci inni "nie dołożą" to sobie sama" dołożysz "


    odwagi mikus
  • mikus +++
  • "Wierny jest Bóg i nie dozwoli was kusić ponad to, co potraficie znieść, lecz zsyłając pokusę, równocześnie wskaże sposób jej pokonania abyście mogli przetrwać."
    /1 Kor 10,13b/

    +
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.