Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Msza pontyfikalna biskupa Grzegorza Balcerka

edytowano sierpień 2009 w Arkan Noego
yqMY3whTeqo

Komentarz

  • I sie wzruszyłam,bo byłam na tej Mszy. Biskup Balcerek jest przyjacielam DN i bardzo często posługuje na Eucharystiach na Fredry. Wspaniale Homilie.
  • ... tu coś było, ale jednak się powstrzymam...
  • [quo.Znzczy się pewnie do mnie... Dlaczego tak bardzo najeżdzasz na Neo???te][cite] Gregorius:[/cite]... tu coś było, ale jednak się powstrzymam...[/quote]
  • mikus: najeżdżam (choć częstotliwość zmalała), bo

    Primo: nie lubię sekciarskich zachowań. Nie ważne czy neon, duchacz, oazowicz, czy inna emocjonalna grupa. W moich oczach wszystkie te grupy cechują się w mniejszym lub większym stopniu zachowaniami, metodami i strukturami sekty. I piszę to na podstawie własnego kontaktu z tymi grupami. Jak się temu forum przyjrzysz dokładniej, to stwierdzisz, iż duchaczy i oazowiczów też najeżdżam.

    Secundo: jako nauki przedmałżeńskie proboszcz (neon oczywista) mi zafundował katechezy w DN, więc dokładnie wiem jak to wygląda, co się tam mówi, itp. Z katolickim nauczaniem to co widziałem i słyszałem miało niewiele wspólnego.

    Tertio: te dyskusje już tu były...

    Quatro: może Cię dziwić, ale mam znajomych neonów, i całkiem fajnie się z nimi gada o prawie wszystkim. Prawdopodobnie z Tobą też bym potrafił, zakładając, że nie będziemy poruszać tematów związanych z neo.
  • obecny biskup Balcerek był onegdaj moim proboszczem :bigsmile: i razem z nim żwirek na podłogę naszej parafii płukałam :cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.