Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Łubu dubu! :-)

edytowano sierpień 2009 w Ogólna
Metalowi piewcy III RP zachwycili Lecha Wałęsę
Dodane przez: Redakcja Fronda.plKategoria: Polskaczwartek, 20 sierpnia 2009 08:33
- Lech Wałęsa, siła męstwa, Lech Wałęsa, smak zwycięstwa! - krzyczą członkowie metalowego zespołu Holy Smoke w swojej produkcji. Tekst całego utworu bardziej przypomina hity Disco Polo, ale byłemu prezydentowi się podoba. W środę członkowie zespołu odwiedzili Wałęsę.

- Stanął na czele ludu zwykłego, by wywalczyć koronę dla orła białego â?? to fragment tekstu piosenki "Lech Wałęsa". "Błyskotliwi" muzycy śpiewają także, iż "Radio Maryja dostanie w ryja", a Wałęsa dostał nagrodę Nobla "nie za naukę, ale za pokój, za wielką sztukę". Dowiadujemy się też, że "w IV RP, tu gdzie wszyscy z SB współpracowali, medale odbierali. Tu w kraju Piasta chcą mieć na tacy czyjeś zasługi bliźniacy rodacy".

Wczoraj zespół odwiedził Lecha Wałęsę. - Oni krzyczą bardzo. Ale słyszę, że dobrze krzyczą â?? pochwalił piosenkę były prezydent Polski. Holy Smoke ma zamiar nagrać płytę poświęconą historii naszego kraju, w którym znajdą się m.in. utwory poświęcone obradom Okrągłego Stołu, generałowi Jaruzelskiemu i wydarzeniom w kopalni "Wujek". Ten ostatni, zatytułowany "Pacyfikacja", opatrzył już pokazem slide'ów, nazwanym przez stację TVN "teledyskiem" i umieścił w internecie.

Grupa Holy Smoke, określająca się na swojej stronie internetowej jako "Polish Underground, Rock and Metal Band", powstał w 2002 roku w Tczewie. Od tego czasu nagrała trzy płyty demo. Jedynymi stałymi członkami są wokalista i basista Rafał "Ozzy" Skierka oraz gitarzysta Maciej "Acid" Pokrzywa.


Łubu dubu...

a tu pierwowzór

Komentarz

  • Najpierw bardzo się śmiałem, ale teraz o mi go żal, wspomniałem na słowa wieszcza...

    Ten!... co Polskę głosił - od zenitu

    Wszechdoskonałości dziejów

    Wziętą hymnem zachwytu -

    Polskę - przemienionych kołodziejów:

    Ten sam - runął - na bruki - z granitu!

    I oto - jak zacna myśl człowieka -

    Pot??rany jest gni??wami ludzi;

    Lub - jak od wieka

    Wieków - wszystko, co zbudzi!

    I oto - jak ciało Orfeja -

    Tysiąc pasji rozdziera go w części;

    A każda wyje: "nie ja!..."

    "Nie ja!" - zębami chrzęści -



    *

    Lecz Ty? - lecz ja? - uderzmy w sądne pienie,

    Nawołując: "Ciesz się późny wnuku!...

    Jękły głuche kamienie -

    Ideał sięgnął bruku - - "
  • Muzyka totalne dno...
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Muzyka totalne dno...
    i co z tego...? i tak najważniejsze są rymy...
  • ok...

    więc:
    uważam że
    nie mylę się
    a muza to
    zupełne dno

    joł
  • [cite] Taw:[/cite]i co z tego...? i tak najważniejsze są rymy...
    Bądź co bądź częstochowskie.:cool:
  • :fierce: :boogie:
  • "legion znawców gna pod prąd
    i lizusów czuję swąd"

    to fragment z innej piosneczki tego wesołego zespołu, który w herbie ma zresztą dwugłowego orła
  • z prawdziwym metalem mają tyle wspólnego co guma arabska
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.