Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

REO

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
Czy ktoś uczestniczył w rekolekcjach ewangelizacyjnych w Duchu Świętym? Czy możecie coś o nich opowiedzieć, czy przyniosły w waszym przypadku jakieś owoce lub wpłynęły na pogłębienie wiary?

Komentarz

  • My. Nie w Odnowie, ale w Mamre (www.mamre.pl).

    Rekolekcje z mocą, bo można zobaczyć na własne oczy jak Bóg ludzi uzdrawia na ciele, uzdrawia wewnętrznie ze zranień, uwalnia od demonów.
  • Może uzdrowić z grypy?
  • [cite] Prayboy:[/cite]Czy ktoś uczestniczył w rekolekcjach ewangelizacyjnych w Duchu Świętym? Czy możecie coś o nich opowiedzieć, czy przyniosły w waszym przypadku jakieś owoce lub wpłynęły na pogłębienie wiary?
    My z mężem uczestniczyliśmy w roku 1986, w grupie modlitewnej Siloe w Warszawie - tzw. REO w grupie. Wszystko było pod kontrolą ks. Andrzeja Grefkowicza - bardzo pobożnego kapłana (teraz jest egzorcystą warszawskim).
    To był przewrót w moim życiu, coś fantastycznego. Bardzo pogłębiły moją wiarę.
  • znam ks. Grefkowicza, on mi właśnie polecił REO
  • Ja jakośÂ nie jestem przekonana .
    Jak słyszę o jakichś rekolekcjach zw. z Duchem św. to przypomina mi się opowiadanie mojej koleżanki, która znalazła się w tłumie ludzi bełkoczących niby w różnych językach rzekomo za natchnieniem Ducha św. Opowiadała to w taki sposób, że leżałam i kwiczałam ze śmiechu.
    Mama mojej koleżanki była w Odnowie w Duchu św. i przeszła do Zielonoświątkowców.

    Ale to mogą być tylko złe skojarzenia.
  • no wlasnie, ja bylem pare lat temu na pierwszym spotkaniu REO i dalem sobie spokoj, ale podobno to tylko tak wygląda na pierwszy rzut oka, zobaczymy
  • Mnie interesuje Neokatechumenat z Mszą trydencką. Ale kto to zorganizuje? :confused:
  • Jak Sternika organizuje się oddolnie to może i to by się dało...
  • Pogadaj z Cart&Pud, ona jest na dobrej drodze. :bigsmile:
  • [cite] Prayboy:[/cite]no wlasnie, ja bylem pare lat temu na pierwszym spotkaniu REO i dalem sobie spokoj, ale podobno to tylko tak wygląda na pierwszy rzut oka, zobaczymy
    REO w grupie wyglądało w ten sposób, że raz w tygodniu była katecheza, a raz w tygodniu (na przemian z katechezą) - grupa dzielenia. W sumie 14 tygodni.

    Termin REO w Odnowie używany jest chyba tylko w Warszawie i okolicach, w Małopolsce z czymś takim się nie spotkałam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.