Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrzezanie dla każdego

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
Amerykańska agenda rządowa â?? CDC â?? rozważa akcję propagandową â??obrzezanie dla każdego". Okazało się, że plemiona afrykańskie dzięki temu zabiegowi słabiej zarażają się HIV, z czego wyciągnięto wniosek, że trzeba wykonywanie tego zabiegu zalecić każdemu dziecku rodzącemu się w USA. Na razie, rzecz jasna, dobrowolnie, ale potem pewnie będzie to â??standardowa procedura", na oprotestowywanie której pewnie zazwyczaj będzie za późno. Nie wszystkim to się podoba â?? i słusznie.

Tak to z urzędasami, najpierw żarówki, potem napletek. Nikt nie jest bezpieczny.


Źródło

Komentarz

  • Ale, że jak? Obrzezany jest mniej atrakcyjny dla kobiet więc rzadko współżyje, więc słabiej zaraża się HIV? No to sama wstrzemięźliwość nie wystarcza? Trzeba żydować społeczeństwo?
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Obrzezany jest mniej atrakcyjny dla kobiet
    Myślę, że jest zgoła odwrotnie. :cool:
  • Ale przecież prawie wszyscy amerykańscy chłopcy są obrzezywani, niezależnie od wyznania. Chyba w imię higieny czy czegoś, ale to standard, zupełnie bezideowy.
  • [cite] Maciek:[/cite]
    [cite] Paweł i Ola:[/cite]Obrzezany jest mniej atrakcyjny dla kobiet
    Myślę, że jest zgoła odwrotnie. :cool:
    no... panie ja tam nie wiem....
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite] Trzeba żydować społeczeństwo?
    I tu, Pawle, wychodzą nasze uprzedzenia rasowe. Moja pierwsza myśl była :
    "Trzeba islamizować społeczeństwo?"
    :wink:
  • a ja się zastanawiam,jak można sie "słabiej zarazić"!?
    Że niby ktos potem jest słabo chory,a ktos mocno????:shocked:
  • Jedno drgnienie ręki chirurga...
  • Jak to jednak panowie mają neurozy. W Stanach robi to położnik. Tu pępowinę, tam napletek i już. Chyba, że się zastrzeże, że się nie chce, bo imprezę przewidziano na później :bigsmile:
  • Ale na cholerę obrzezywać?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.