Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nauczycielka-lesbijka skazana na trzy lata za gwałt

edytowano wrzesień 2009 w Polityka
Nauczycielka wykorzystała sympatię, jaką darzyła ją 13-letnia uczennica. Za wielokrotny gwałt na dziewczynce dostała wyrok 5 lat więzienia. 53-letnią polonistkę Lidię M. zdradził pamiętnik 13-latki, który znaleźli i przeczytali jej rodzice. Okazało się, że kobieta zmusiła dziewczynę do lesbijskiego seksu około pięćdziesięciu razy, w szkole, w domu i na koloniach. Stosowała wobec niej szantaż emocjonalny i upijała piwem. Sąd pierwszej instancji skazał Lidię M. na trzy lata więzienia i dziesięcioletni zakaz wykonywania zawodu nauczyciela. Sąd Okręgowy w Słupsku uznał jednak, że to, co robiła dziewczynce, należy uznać za gwałt, nie zaś za molestowanie i podwyższył karę do pięciu lat, zaś zawodową banicję utrzymał.

Za: fronda.pl

Komentarz

  • Nie miałam odwagi tego wkleić.
    Zbyt potworne.:cry:
  • Przypomnę z wykładu dra Camerona:

    Wśród odsiadujących wyroki za molestowanie seksualne homoseksualiści stanowią:

    * 33% pedofilów
    * 29% kazirodców
    * 30-50% rodziców zastępczych, którzy molestowali powierzone sobie dzieci
    * 30-40% nauczycieli, którzy molestowali uczniów
  • Co za śmieszne kary...
  • ministrant albo ksiądz... skąd on tyle wie?
  • bo księrza są "namaszczeni"....
    i przyszedłeś tu to oznajmic... no to miło... a wiesz że są ministranci tylko z chęci chodzenia po kolędzie?
  • Ale i tak nie uwierzysz, bo księrza są "namaszczeni"....

    @Mariusz1972
    Ty się lepiej ortografii ucz!!!
  • Czy to jest sprawiedliwe, że za takie czyny ksiądz (czy kto kolwiek inny) dostaje taką karę?
    niby nie ale do kościoła jak nie chcesz to nie musisz chodzic, a do szkoły trzeba.
  • 3 lata temu nie było w par. św. Wojciecha w Warszawie żadnego księdza Marcina. :devil:
  • Może był ks.Mariusz, rocznik '72? :cool:
  • Miejmy nadzieję, że do zawodu nie wróci wcale. Korepetycje:cry::cry:
  • Mariusz, weź popraw te swoje wpisy, bo wstyd robić takie błędy. Firefox ma wbudowany słownik ortograficzny i jeżeli coś źle napiszesz, to zaznacza na czerwono. Może Ci pomoże.

    Wracając jeszcze do kwestii stosunków homoseksualistów z dziećmi. Wkleję inny fragment notatek z wykładu doktora Camerona, który pokazuje, że w tej populacji bardzo powszechne jest traktowanie zachowań pedofilskich jako urozmaicenia życia seksualnego. Coś jak w wierszyku: żeby życie miało smaczek, raz chłopaczek, raz dzieciaczek. Wniosek jest taki, że geje i lesbijki w dużej części totalnie ignorują zasady społeczne i kierują się wyłącznie chucią.

    Badania z 1969 roku z San Francisco. Badacze pochodzili z Instytutu Kinseya, który jest bardzo przyjazny homoseksualistom. Zbadano 700 gejów i 300 lesbijek zadając im pytanie: "Od kiedy skończyliście 21 lat, ilu waszych partnerów seksualnych miało poniżej 16 lat?". 23% gejów i 4% lesbijek odpowiedziało, że do połowy ich partnerów było w tym wieku. Ale nikt nie odpowiedział, że większość. Nikogo z tej grupy nie można więc było określić jako "czystego" pedofila. To potwierdza też doświadczenie kliniczne dra Camerona, że homoseksualiści mogą preferować stosunki z nieletnimi, ale będą też współżyć z dorosłymi.

    W innymi badaniu prowadzonym przez homoseksualistów zapytano 4.000 gejów i lesbijek o to, jak oceniają stosunki seksualne z dziećmi i czy sami takie mieli. 4% gejów odpowiedziało, że mieli stosunki z chłopcami poniżej 9 lat. 7% powiedziało, że miało stosunki z chłopcami 9-12 lat. 23% odpowiedziało, że mieli stosunki z chłopcami 12-15 lat. Ogółem, 22% gejów z tego badania przyznało się do stosunków z chłopcami. Podobnie, 5% lesbijek przyznało się do tego, że utrzymywały stosunki z dziewczynkami. 1% gejów i 0,5% lesbijek zadeklarowało, że utrzymują wyłącznie stosunki z dziećmi.
  • [cite] Maciek:[/cite]4% gejów odpowiedziało, że mieli stosunki z chłopcami poniżej 9 lat. 7% powiedziało, że miało stosunki z chłopcami 9-12 lat. 23% odpowiedziało, że mieli stosunki z chłopcami 12-15 lat.

    Maciek, chyba strzeliłeś sobie w stopę tymi danymi..
    Przy 9-latkach.. ok 95% pedofilów to heterycy.. prawdopodobieństwo molestowania przez homoseksualistę jest ok 20 razy mniejsze niż przez osoby heteroseksualne.

    Gdyby pedofilów heteroseksualnych było tyle samo co homoseksualnych to molestowanych dzieci było znacznie mniej.. A jak "wyleczymy" homoseksualistów, to molestowanych dzieci będzie trochę więcej. Czy to znaczy, że homoseksualiści są dobrzy? Nie, ale znacznie gorsi są heteroseksualni pedofile i życzyłbym Wam takiej samej gorliwości w tępieniu pedofilii co homoseksualizmu.
  • Chyba nie zrozumiałeś. Powtórzę: 22% gejów z tego badania przyznało się do stosunków z chłopcami. I to przyznało się bez większych skrupułów, jakby chodziło o zmianę prezerwatyw o smaku truskawkowym na malinowe. Tu właśnie jest pogrzebany, że oni nie są kochający inaczej, tylko moralni inaczej. Przekraczając normę prawa naturalnego zakazującą współżycia z osobami tej samej płci przestają zważać na jakiekolwiek zasady. Dr Cameron użył sformułowania, że oni są "wszystkoseksualni", bo mogą z każdym, niezależnie od płci i wieku.
  • I jeszcze słowo komentarza do określenia heterycy, które użył Osa. Każdy zauważy, że to zabawa słowem "heretyk", czyli odstępca, wyznawca błędnych poglądów. Tak, dla homoseksualistów jesteśmy podludźmi, a oni rasą panów. To dążenie do supremacji widać wyraźnie w różnych pro-gejowskich przepisach, które przyznają im status grupy uprzywilejowanej.
  • Fakt, trochę się zagalopowałem. Przeczytałem to co chciałem przeczytać. :shamed:
    Encyklopedia dla leniwych podaje " stosunek heteroseksualnych pedofilów do pedofilów homoseksualnych wynosi około 11:1" Źródło
  • Mariusz. Maciek pisał, że to zabawa słowem "heretyk". Pomieszanie heretyka z osobą heteroseksualną.
  • O tym właśnie piszę, że fenomen homoseksualistów polega na rozmyciu granicy między pedofilem, a osobą utrzymującą kontakty seksualne z dorosłymi. Prawie jedna czwarta przebadanych gejów nie była stricte pedofilami. Po prostu w zależności od nastroju i okoliczności raz wybierała do współżycia osoby dorosłe, a raz dzieci.

    Wyobraźcie sobie teraz, że podobnie funkcjonują heteroseksualiści. Jedna na cztery napotkane osoby by mogła potencjalnie stanowić zagrożenie dla naszych dzieci. W co czwartej rodzinie dzieci by były wykorzystywane seksualnie. Podoba Wam się taki świat?
  • Podoba Wam się taki świat?
    W sumie to chyba tak jest. Myjesz dziecko skarpetą?
  • Myję dziecko mydłem Bambino, a dlaczego pytasz?

    Co do statystyk, to są podane w moich wpisach powyżej.
  • Z abstraktu wynika, że "prawdziwych pedofilów" jest wśród gejów ("phallometric test") dwukrotnie więcej, niż by wynikało z ich udziału w populacji.
  • Myję dziecko mydłem Bambino, a dlaczego pytasz?
    Sprawdzam czy jestes pedofilem... niby nie lubisz Chłapowa ale psycholog to psycholog... lubisz internet i nie myjesz dziecka skarpetą... sam już nie wiem.
  • Ej. A co ma do tego Chłapowo,bo nie jarze... A jak ktos lubi,to co???????:confused:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Równie dobrze może być też krowa, owca, koza, owczarek kaukaski, jeż lub nawet dziura w płocie.
    z tego chyba najlepiej używac tego ostatniego
  • A jak ktos lubi,to co???????
    To jest psychologiem pedofilem.
  • To ja jestem???? Nie wiedziałam:devil::devil::devil::devil:
  • Pedo-wojtyła nakazywał ukrywanie pedofilii wśród kleru pod groźbą ekskomuniki....

    Mariusz1972 a skąd ty takie rzeczy wiesz? Jesteś z SB?
    P.
  • Przykro mi, ale ten skan nie mówi o Pedo â??wojtyle i jest wydany w 1962r.
    Brak, jakichkolwiek pieczęci czy podpisu.
    JPII z tego, co wiem kazał rozliczać tego typu sytuacje po skandalach w USA.
    P.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.