Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Hiszpania wprowadza becikowe: $3,400 za dziecko

edytowano lipiec 2007 w Polityka
MADRID, Spain --Spain's Prime Minister on Tuesday announced financial assistance worth $3,400 to Spanish families for each new child.

Jose Luis Rodriguez Zapatero said in his state of the nation address that Spain "needs more families with more children" to continue on its current path of sustained economic growth.

Spain's population has topped 45 million and annual births reached 480,000 last year, with immigrant mothers responsible for 16.46 percent of the total. Sixteen percent of the population -- 7.3 million Spaniards -- is aged over 65 years.

In 2006, the National Statistics Institute recorded a birth rate of 1.37 children for each woman in Spain.

Labor Minister Jesus Caldera said the subsidy would extend to families who are adopting children, and foster parents.


A to się hiszpańscy pijacy ucieszą. :tongue:

Komentarz

  • uwielbiam koty!
    mój niestety jest już w kocim raju, a mi cała rodzina odradza nowego, bo dzidzia mała itd itp.
    czy przyjmowaliście do siebie koty mając malutkie dziecko? czy było jakoś niebezpiecznie? chodzi mi o małe koty - takie głupiszonki, które skaczą jak się tylko coś rusza itp. bo dorosłego to bym się nie bała - dorosły to już potrafi być mądraczek ale z kolei chciałabym mieć takiego kotka od małego, żeby go po swojemu wychować ...
    tymczasem z braku własnych kotów zaczynam z zapartym tchem śledzić losy kotów Maćka - kotów kaskaderów, dublerów Toma Cruisa, kastratów i małżonków :wink:
  • Mam już plan:
    Póki co, potajemnie zarażam moją córeczkę miłością do kotów :cool:
    I za jakiś czas we dwie będziemy namawiać jej tatusia żeby się na kotka zgodził :devil:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.