Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielodzietni z Kalisza i okolic

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
Witam! Szukam kontaktu z rodzinami wielodzietnymi z Kalisza i okolic. Jestem mama czwórki. Pozdrawiam.:smile:

Komentarz

  • Z Kalisza czy z Kalisza?
  • kto Ty jesteś Gibka??:bigsmile:
  • szukam swoich, co się wkurzaja na tych co myślą,że jak masz dużo to patologia i takie tam.
  • No, to dobrze trafiłaś tu wszyscy tacy tylko ja mam daleko do Kalisza.
    Witamy i pozdrawiamy.
  • Dzięki, jak się nauczę to fotkę podrzucę. Będziemy się widzieli:shocked:
  • co to znaczy z okolic
  • a wielodzietna to jest Małgorzata reszta to mięczaki
  • jak się tak w Kaliszu skutecznie szukają, to może ja też poszukam w mojej okolicy?:D z Beskidu Żywieckiego jestem :D:D
  • Poznań to prawie okolice Kalisza, w każdym razie bardziej niż Beskid. Z Poznania nas trochę tu jest, jak się zorientowałam.
  • A koło mnie na mapce sporo, tylko większość ostatnio zaglądała w 2007 roku krótko po pierwszej rejestracji... :tongue:
  • a ja nie szukam wielodzietnych z okolic... Wy to już i tak za dużo na moje słabe serce...
  • Uwaga będzie ostro...

    Uzupełniajcie mapki... kuratorzy nie będą się musieli tyle trudzić jak będą Was szukać aby Wam dzieci odebrać...

    :devil:

    Przecież można zrobić tak jak ja zrobiłem, a komu się będzie chciało to poda się bardziej szczegółowe dane.
  • Bo jak my w Kaliszu w jakieś stowarzyszenie (sektę) wielodzietnych się zbierzemy to równych nam nie znajdą nigdzie!! pozdrawiam wszystkich:bigsmile:
  • Nerwy mam bo w szkole u dzieciaków mieszają z podręcznikami! Coś załatwić w urzędzie to oczy wywalają jakby kosmitę widzieli. Nabiegać się trzeba za pierdołami a to oni powinni sie mnie pytać czy chcę rodzinne, a może obiadki dla dzieci. :confused:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.