Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wlk Brytania: wcześniak to nie dziecko:(

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
nie wiem, czy powinnam wklejać tę informację
http://www.piotrskarga.pl/ps,4138,3,0,1,I,informacje.html

Komentarz

  • nie mogę otworzyć
  • ...
    brak mi słów...:cry::cry::cry:
  • Jeszcze będzie Norymberga dla ludzi, którzy są odpowiedzialni za te regulacje.
  • otworzyłam
    i nie wiem czy nie żałuję.. przerażające
  • a tak na marginesie,to jakim sposobem lekarze okreslaja wiek dziecka co do dnia??? U mnie zawsze istniala spora rozbiezność pomiedzy moimi obserwacjami (i istotną wiedzą :wink:),badaniem lek. i usg ! Termin porodu zawsze ma +,- tydzień lub dwa?!
  • Moja przyjaciólka urodziła córeczkę w 23tyg ciązy,na szczęście w Polsce. Rokowania były straszne. Tereska nie miała prawie żadnych szans. Ważyła490 g. Od razu została ochrzczona z wody. W szpitalu dziewczyny leżały baaaardzo długo,w międzyczasie przyszedł do nich nasz wspólnotowy Prezbiter,by namaścić ją olejami. Modliliśmy się za Terenię w grupkach o tych samych godzinach. Rozsyłalismy prośby o modlitwę po wszystkich nam znanych zakonach na świecie... Dzis Tereska ma roki 3 miesiące. Co jakiś czas ląduje w szpitalu,jest dzieckiem chorowitym,ale neuroloicznie jest ok. To prawdziwy cód,że żyje. Przeszła bardzo dużo. Jej rodzice tez. Wszyscy się nią ardzo cieszymy. To znak,że Pan czuwa... Tylko,że ja o tym nie pamiętam,kiedy jest zle a teraz właśnie tak jest.
  • cud,cud,cud,cud
  • [cite] Bogusia3:[/cite]a tak na marginesie,to jakim sposobem lekarze okreslaja wiek dziecka co do dnia???

    $$
  • A jeśli dodać jeszcze TO, obraz "służby zdrowia" na Wyspach wydaje się przerażający...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.