Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo do naturalnej głupoty

edytowano września 2009 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Senyszyn profesor czyli tytuł zobowiązuje
  • niepatrznie czy nieopatrznie?
  • O tej pani gadać nie będę, szkoda klawiatury.
    Dodam tylko "gdyby głupota miała skrzydła to pani S. latałaby jak gołębica"
    P.
  • Dobrze byłoby też, żeby nie srała na przechodniów...
  • Tyłek można zatkać korkiem.
    Albo wypromować w UE nową dyrektywę dla ptactwa lotnego, co by nie srały na obywateli UE pod karą grzywny lub publicznej chłosty.
    P.
  • "Ciekawe, że od dawna nic dobrego z Gdańska nie przyszło."




    Coś kolo ludzi północy nie lubi.Ale to powinno brzmieć wg orginału:
    "Czy coś kiedykolwiek dobrego przyszło ze wchodu...?"
    Jest mi wstyd za Seneszyn i Tuska ale od Wałęsy to wara.
    Kolejny przykład opluwania autorytetów.Jeśli sami nie będziemy dobrze o nich mówili to kto nam uwierzy?
    I to się także tyczy świętości.Mamy przykład że kto bardziej szydzi i drwi ze świętości ten ma większy posłuch i widownie-patrz Madonna , Doda i inne pseudo gwiazdki.
    Cejrowski ma rację mówiąc że z głupkami się nie dyskutuje.Przed głupkami trza się bronić.
    Polecam youtube "Cejrowski kontra Seneszyn"

  • Polecam gorąco .
    Cejrowski jest cool.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]@jamalpa

    Poczytaj Cenckiewicza i Gontarczyka, obejrzyj "Plusy dodatnie plusy ujemne" na Youtube, pomyśl samodzielnie, to może domyślisz się prawdy o LW.

    T
    No właśnie tym się różnimy że ja ją znam a ty się domyślasz.Trza było nieco pałą dostać od ZOMO i nałykać się gazu łzawiącego czego ani Cenckiewicz ani Gontarczyk nie zaznali.A i widzę aniś Ty boś nieco za młody na takie doświadczenia.
  • >>ale od Wałęsy to wara.<<

    a dlaczego?
  • [cite] jamalpa:[/cite]
    [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]@jamalpa

    Poczytaj Cenckiewicza i Gontarczyka, obejrzyj "Plusy dodatnie plusy ujemne" na Youtube, pomyśl samodzielnie, to może domyślisz się prawdy o LW.

    T
    No właśnie tym się różnimy że ja ją znam a ty się domyślasz.Trza było nieco pałą dostać od ZOMO i nałykać się gazu łzawiącego czego ani Cenckiewicz ani Gontarczyk nie zaznali.A i widzę aniś Ty boś nieco za młody na takie doświadczenia.

    to Wałęsa nawet w ZOMO był
  • Za parę lat inni ludzie to zupełnie inaczej ocenia.Ocena zawsze wiąże się z punktem siedzenia.I kasą jaką się za to dostaje.
  • Jak gadasz z dupą to się nie dziw że cię osra.

    To o Senyszyn
  • rXvmiPzbJoA


    Za parę lat może już nie będzie IPN i będzie radość doskonała (dla wybranych).
  • "Czy coś kiedykolwiek dobrego przyszło ze wchodu...?"
    Oczywiście. Wilki.
  • A dlaczego coś dobrego o Wałłęsie, pozwolił na tyle złych spraw, był poprostu pionkeimw rękach tych, którzy rzeczywiście byli przy władzy
  • Słuchaczy RM nazwał "psycholami od Rydzyka" :angry:
  • A teraz popiera PO, a stoczniowców nazywa "brudasami"
  • 5,77062,597221.html?i=5
    wielu tego nie pamięta,wielu chce o tym zapomnieć a kilku nawet w planach nie było gdy się to działo.Mamy pewną cechę wspólną,nazwijmy ją narodową,że gdy jest źle to potrafimy się jednoczyć.A gdy nie ma wspólnego wroga to zjadamy się nawzajem.Niedobry to ptak co własne gniazdo kala.
    Więc lepiej się skupmy na prawdziwych zagrożeniach ze strony ludzi pokroju Seneszyn i POstkomuchów pod banderą liberalizmu miast wyrzygiwać wzajemne słabostki.
  • Raczej et hoc genus omne, kolo miał na myśli.Czyż nie?
  • Ale to i tak przerasta Seneszyn bo magisterkę to chyba na WUMLu robiła.
  • Jestem słuchaczką Radia Maryja i może powiesz, że jestem psycholem??? :shocked:
  • :bigsmile:
    Nie wiem czy mam się cieszyć, czy nie... :wink:
  • Wiadomo, że tego typu epitety nie mają znaczenia, ale dzięki Werka.
    :smile:
  • super
    nie przestawac?
  • Starsze Panie nie pozwolę powiedzieć na nie złego słowa !

    Protestuje !!

    Słucham radia ale jakoś nie słyszałem wierszy na temat ojca dyrektora. Słyszałem i to dość często wiersze na temat ojczyzny Polski.
    Piszą je ludzie zakochani we własnym kraju, czego nigdzie indziej nie spotkałem.
  • słucha/nie słucha - jakie to ma znaczenie
    jeden pisze sobie wiersz do ojca Rydzyka, inny do rzeźnika (przy tym ten jest sławny)
    Rzeźnik stoi w otoczeniu kiełbas,
    zaciąga się ołówkiem, jak Isambard Kingdom Brunel.

    Pojedynkuje się sam ze sobą, umizga do klientek,
    oferując im cieniutkie korale z parówek,

    serce lamowane kryształkami lodu, udziec wieprzowy
    niczym plugawy bukiet i banknoty drukowane krwią.

    Wie wszystko o nagości - klaps i strużka krwi,
    kurczaki rozebrane do rosołu w ażurowych podkoszulkach.

    ja wolę czytać i słuchać Norwida, Poświatowską
  • "Nocna Zmiana" /161,8 MB/

    "Plusy dodatnie, plusy ujemne" /192,7 MB/

    "Słowa prawdy" /106 MB/

    ...to oczywiście do wcześniejszego wątku w tym wątku.
  • Ciekawe ile w Aborczej płacą za słuchanie RM, przecież dla tych dyżurnych to musi być męka. :bigsmile:

    :rolling:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.