Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

francuski, hiszpański - podręczniki dla dzieci

edytowano września 2009 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Francuski - kwestia jakie duże dzieci. Powiedzmy dla klas 1-3 dobry jest "Alex et Zoe" (choć dla 3 klasy może być zbyt dziecinny). Książka (dużo obrazków) i ćwiczenia - sporo ćwiczeń (krzyżówki, połączenie kropek, wpisanie słówek, połączenie słówek z obrazkami itp) plus kaseta (płyta? nie wiem, nie miałem jej w ręku) z piosenkami i dialogami z książki.
  • Wiem, ze sa genialne plytki do hiszpanskiego, ale oczywiscie pamiec z wiekiem szwankuje. Sprobuje je znalezc (znaczy sie w necie znalezc, jak sie nazywaja), lap mnie prosze, jakbym zapomniala.
  • Lila, ja bym chętnie optowała za kopia tej płytki z francuskimi piosenkami, sama oferuję płytkę z francuskimi piosenkami, ale dla maluchów - przedszkolaków, jeżeli to możliwe to daj zanć na priv, a się dogadamy
  • to jest niezle. Natomiast mam ciagle przed oczami dwie inne plytki i niestety proba poszukania ich na amazonie mi nie wychodzi. Zapytam znajome Hiszpanki, moze beda wiedzialy.
  • dobrze macie w tej Łodzi :surfing:
  • dobrze Lila to ujęłaś - też tak uważam

    Małgorzata dzielna i dzieci także :bigsmile:
  • [cite] matka5:[/cite]dobrze macie w tej Łodzi :surfing:
    najlepiej
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.