Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

witam wszystkich

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
tu kamila chciałam bym podziękować za wiadomośći i pomoc jestem wam bardzo wdzięczna.....:bigsmile: a co tam nowego jak mineł wam dzień bo umnie tragedia spaliła nam się pralka ale dałam rade wyprałam w rękach może którś z was by miał jaka tanią na sprzedaż to kupię tak 30 do wtedy dostaję zaś rodzinne pozdrawiam gorąco kamila z rodziną czekam na odpowiedzi na meila lub gg 6187067 meil kamila2343@wp.pl:bigsmile::neutral::wink:

Komentarz

  • Cała pralka pewnie się Wam nie spaliła od razu tylko jakaś konkretna część w niej. Domyślam się, że pralka nie jest już na gwarancji, więc... wyciągnijcie wtyczkę ze ściany i ją rozbierzcie (mam na myśli męską część domu oczywiście). Całkiem możliwe, że uda się Wam pralkę naprawić po niewielkich kosztach, a jeśli nie to trudno - w każdym razie chłopaki będą mieć frajdę. :thumbup:
  • tak spalił nam się śilnik od pralki a pralka to była teśćiowej to jest stara pralka z gotowaniem
  • witam tak fakt spalił nam się śilnik a to jest stara pralka teśćiowej z grzaniem i trudno będzie dostać śilnik ale dzięki :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.