Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odbiór ze szkoły zerówiaka

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
Witam! Powiedzcie mi czy dziecko z zerówki mmusi odbierać tylko dorosły czy np. starsze rodzeństwo też ma takie prawo? Jak jest u Was w szkołach i kto to ustala czy władze szkoły czy też ktoś inny!:sad:

Komentarz

  • Do 7. roku życia dziecka tylko osoba dorosła może odebrać je ze szkoły. I to nawet jeśli odbiera ktoś inny, niż rodzic musi mieć pisemną zgodę rodzica, lub nauczycielka ma na liście wpisane przez rodzica osoby uprawnione do odebrania dziecka.
    To są przepisy odgórne, szkoła musi się do nich stosować.

    U nas praktyka była taka, że przez pierwszy miesiąc nauki odbierałam ja, a po miesiącu, jak już pani znała wszystkie dzieci to dawała mi cichą zgodę na odbieranie dzieci przez starsze rodzeństwo. Ale zawsze było to nieoficjalne i "jakby co" to wiedziałam, że kobieta dla mojej wygody nadstawia karku.
  • Dzięki wielkie za odpowiedzi. U nas też Pani "szła na rękę" ale ktoś znowu się wychylił przed szereg.:confused:
  • A czy szkoła ma obowiązek zwrócić za podręczniki jeżeli podano złych autorów na stronie internetowej szkoły a pożniej zmieniono na początku roku szkolnego.
  • żeby jeszcze tylko mojemu mężowi dwa razy płacili :bigsmile::bigsmile:
  • gibka w której to szkole tak nieładnie postąpili ?:confused:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Tutaj policjant uczy dzieci zachowania na drodze. Każdy maluch dostaje specjalny odblaskowy pas na plecy i piersi.

    T
    A macie skrzydło dla dzieci Koreańskich VIPów?
  • eee... taki tam regionalny żarcik
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.