Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto oglądał?

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
Jako posiadacz odbiornika RTV pytam czy ktoś oglądał wczoraj nowy program "Koniec końców"?
Dla mnie rewelacja.
«1

Komentarz

  • a opłaciłeś abonament?
  • Z trudnych nazw mam tylko AGD.
    I pizza była wczoraj.
    Dla nas wszystkich- rewelacja!:wink:
  • Pojazd masz- było przylecieć...
  • oczywiście że opłacam regularnie.
    Nie samą pizzą człowiek żyje, żałujcie.
  • [cite] Prayboy:[/cite]Nie samą pizzą człowiek żyje, żałujcie.
    Życie toczy się na ekranie... :wink:
  • Był taki facet z Partii Zielonych, i gadał że trzeba ograniczyć populację ludzi bo się nie zmieścimy na Ziemi, na co Kukiz spojrzał na Horodniczego, rzekli do siebie o, a my mamy po troje dzieci...
    Naprawdę rewelacyjny program, wyślę maila do Farfała z gratulacjami.
    Polecam.
    program
  • [cite] Barbara:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]Nie samą pizzą człowiek żyje, żałujcie.
    Życie toczy się na ekranie... :wink:

    ekran to współczesna Agora (nie ta z Czerskiej bynajmniej) czyż nie?
    Bojkot nic tu nie da...
  • Program fajny - ale warsztatowo chaotyczny.
  • Dużo lepszy był wczesniejszy program o totalitarnych sowietach z Suworowem jako ekspertem w roli głównej. Palce lizać!
  • [cite] Prayboy:[/cite]Bojkot nic tu nie da...
    Mi daje bardzo dużo. :bigsmile:
  • Duet Horodniczy&Kukiz - znakomity :wink:
  • [cite] Spioch:[/cite]Program fajny - ale warsztatowo chaotyczny.

    warsztatowo chaotyczny to był System 09 - porażka. Ten był dobry moim zdaniem, widać rękę Porzezińskiego.
    Dlaczego uważasz że chaotyczny?
  • [cite] Barbara:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]Bojkot nic tu nie da...
    Mi daje bardzo dużo. :bigsmile:

    Rozumiem, ja np. jestem dziś niewyspany :smile:
  • [cite] Prayboy:[/cite]
    [cite] Barbara:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]Bojkot nic tu nie da...
    Mi daje bardzo dużo. :bigsmile:

    Rozumiem, ja np. jestem dziś niewyspany :smile:
    Ja akurat też, ale przynajmniej mam z tego 10 butli soku z aronii... :wink:
  • [cite] Maciek:[/cite]Duet Horodniczy&Kukiz - znakomity :wink:

    Właśnie o to chodzi, tak trzymać. Z całym szacunkiem dla obu Panów ale Pospieszalski i Cejrowski to mocno "zgrane" w pozytywnym sensie tego słowa karty. Wielu wykształciuchów natychmiast wyłącza telewizję jak ich widzi. A przeciętny Polak nie wie kto to jest ten młody facet w okularkach natomiast Kukiza kojarzą pozytywnie. Jeśli to ma być antidotum na ob.Pasikonika to super.
    Wczoraj słuchałem jego rozmowy z Olejnikową, która mówiła do niego wzburzonym głosem, Paweł, noco ty, naprawdę chcesz występować u Farfała??? Przecież Krauze zalecił bojkot! Jak moźesz....
  • [cite] Barbara:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]
    [cite] Barbara:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]Bojkot nic tu nie da...
    Mi daje bardzo dużo. :bigsmile:

    Rozumiem, ja np. jestem dziś niewyspany :smile:
    Ja akurat też, ale przynajmniej mam z tego 10 butli soku z aronii... :wink:

    a ja nie, za to dziecko z 39.8 gorączką, dlatego jestem niewyspany.
  • Najbardziej podobała mi się wstawka komiksowa - "Śmierć i Dziewczyna"- studentka grająca w szachy ze śmiercią w kawiarnianym ogródku KP na Nowym Świecie w Warszawie, i tekst Horodniczego: Paweł, wiesz co to jest 'Nowy Wspaniały Świat"?
    - Tak, książka taka.

    :clap:
  • [cite] Prayboy:[/cite]a ja nie, za to dziecko z 39.8 gorączką, dlatego jestem niewyspany.
    Też ostatnio mieliśmy - szczerze współczuję i zdrówka życzę. Na pocieszenie - nie zbijaliśmy (nie rosła powyżej 40st.) i po czterech dniach sama zeszła do 37.
  • Obejrzy się ten program. :smile:
    [cite] Spioch:[/cite]Dużo lepszy był wczesniejszy program o totalitarnych sowietach z Suworowem jako ekspertem w roli głównej. Palce lizać!
    Można prosić namiary?
  • Marsz wyzwolicieli
    (Dokument)
    60 minut, Polska 2009
    Kontynuacja "Defilady zwycięzców". Swoistą lekcję historii prowadzi Wiktor Suworow, historyk i pisarz, były oficer GRU, radzieckiego wywiadu wojskowego. Nawiązując do Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, którą zapoczątkował atak Niemiec na ZSRR 22 czerwca 1941 r., autor szuka odpowiedzi na pytanie: jakie były przyczyny bezprecedensowej druzgocącej klęski wojsk radzieckich. Autor opowiada o roli ZSRR, o Stalinie, który unicestwił miliony ludzi. Stawia tezę, że ZSRR doprowadził do wybuchu wojny, by w ten sposób objąć panowanie nad całym światem.
  • Świetny montaż i muzyka, rewelacyjny dokument, poza tym Braun (Plusy dodatnie, plusy ujemne) to firma sama w sobie.
    Barbaro - my zbijamy jak rośnei powyżej 38 Ibufenem, po co się ma dizecko męczyć, źadnych innych objawów nie ma.
  • kto nie oglądał może przeczytaćprogram
  • [cite] Prayboy:[/cite]Barbaro - my zbijamy jak rośnei powyżej 38 Ibufenem, po co się ma dizecko męczyć, źadnych innych objawów nie ma.
    Jeśli dziecko faktycznie się męczy to należny łagodnie zbijać, np o 0,5 st. - nie drastycznie z 39 do 37 np. Temperatura to samoobrona organizmu. Wirus w wysokiej temperaturze ginie i nie dochodzi do infekcji bakteryjnej. Zbijając temperaturę możemy więc nieświadomie uprawiać sabotaż...
    Przepraszam za ciągnięcie OT, nie mam pomysłu jakby tu nawiązać...:wink:
  • tak, po obnizeniu temperatura spada tylko do 38 najwyżej. Wiemy o tym, małżonka praktykuje swoją lekarską wiedzę na naszych dzieciach umiejętnie... ale dzięki za porady.
  • Czy może mi ktoś objaśnić, czy Fronda i "czwórki" to zdrowa konkurencja czy typowe dla naszej prawicy skłócenie? Bo czytałem opinie obu stron, każdy mówi co innego...
    Podoba mi się jedno i drugie... ale jak widzę częstotliwość ukazywania się "czwórek" to chyba rozumiem wydawców Frondy, że obawiali się że Horodniczy zrobi z niej rocznik zamiast kwartalnika. Może Torquemada coś wyjaśni w tej materii? W końcu początków Frondy należy szukać we Wrocławiu. Może osobiście się dowiem, wybieram się za 2 tygodnie do Wrocka...
  • Marsz wyzwolicieli

    Jest :-)
  • jest na youtubie
  • Obawiam się, że spośród obecnych wiem najwięcej na temat rozpadu redakcji F, zresztą miałem okazję oglądać to z bliska i znać główne osoby dramatu. I dlatego będę milczał jak grób, w imię wzmiankowanej już wcześniej naiwnej lojalności.

    Na marginesie dodam, że nie wiem, ile mi jeszcze tej lojalności wystarczy, bo dziś usłyszałem inną historię, bynajmniej nie o F, i do tej pory chce mi się rzucać kórwami, jak o niej pomyślę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.