Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Cezary Mech: Finansowe konsekwencje załamania demograficznego

edytowano wrzesień 2009 w Polecamy
Zapraszamy na spotkanie z byłym wiceministrem finansów w rządzie PiS, panem Cezarym Mechem.

Temat: Finansowe konsekwencje załamania demograficznego w Polsce i na świecie.

Czas: czwartek 24 września, godz. 18.00.

Miejsce: redakcja portalu Fronda.pl, ul. Marszałkowska 55/73 lok. 68a (na wysokości pl. Konstytucji).

Serdecznie zapraszamy

Komentarz

  • Posłucham sobie w RM...
  • [cite] Taw:[/cite]Posłucham sobie w RM...
    Ja już słuchałam i oglądałam! :cool:
  • i co mówił?
  • Jednak nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania z prelegentem
    pewnie że nie... tylko coś mi się zdaje że chodzimy innymi drogami
  • [cite] Taw:[/cite]Jednak nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania z prelegentem
    pewnie że nie... tylko coś mi się zdaje że chodzimy innymi drogami
    To tylko Ci się zdaje.
    Lepiej posłuchaj audycji (my wielodzietni mamy obowiązki w domu:smile:),
    tylko nie załamuj się po jej wysłuchaniu:tooth:
  • słucham.... i już mi czacha paruje od myślenia "gdzie jest wałek?", a jest bo nikt normalny kto myśli o rodzinie nie jest w PiSie.
  • doTrwałem do piecdziesiatej minuty... Ojcu[...] nie przeszło przez gardło, a mi spuchły uszy... może innym razem... jak mi mózg wytną.
  • [cite] Taw:[/cite] nikt normalny kto myśli o rodzinie nie jest w PiSie.

    ależ on jest w OD
  • tia... jak Leon Zawodowiec
  • [cite] Taw:[/cite]słucham.... i już mi czacha paruje od myślenia "gdzie jest wałek?", a jest bo nikt normalny kto myśli o rodzinie nie jest w PiSie.

    a w której polskiej partii są normalni, którzy myślą o rodzinie?
  • w PiSie przynajmniej myślą normalnie o grubej kresce
  • [cite] Taw:[/cite]doTrwałem do piecdziesiatej minuty... Ojcu[...] nie przeszło przez gardło, a mi spuchły uszy... może innym razem... jak mi mózg wytną.
    Czyli się załamałeś...
  • [cite] Taw:[/cite]słucham.... i już mi czacha paruje od myślenia "gdzie jest wałek?", a jest bo nikt normalny kto myśli o rodzinie nie jest w PiSie.
    Ja tam nie wiem gdzie jest Cezary Mech, ale ma rację i dobrze mówi!! Dlatego Kazio go usunął z rządu. Nie pamiętasz?

    W służbie zdrowia będzie coraz gorzej, bo z samej racji starzenia sie społeczeństwa nakłady na s. z. powinny rosnąć o 3% rocznie, a w ogóle nie rosną.

    Aby pracujący mogli utrzymać emerytów za ileś tam lat na obecnym poziomie do Polski powinno sprowadzić się 500 000 pracowników, tylko jaką im dać pracę, skoro zakłady pracy likwiduje się. itp itd

    to będą właśnie skutki załamania demograficznego w Polsce - Cezary Mech o tym mówi
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Jakie skutki? Minarety.

    T
    Tą wielokulturowość polskie safanduły zniosą z radością, ale co będzie gdy zaproponuje się im eutanazję :devil:
  • 3h4YnE5Bh8s
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.