Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak z hitlerówą?

TawTaw
edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
Dostała morderczyni kabone?
«1

Komentarz

  • Maja przeprosić i wyplacic
  • O, k...
    Jadę do Peru.
  • 16 Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!

    17 Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować.
    18 Nawet przed namiestników i królów będą was wodzić z mego powodu, na świadectwo im i poganom.
    19 Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić,
    20 gdyż nie wy będziecie mówili, lecz Duch Ojca waszego będzie mówił przez was.
    21 Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią.
    22 Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
    23 Gdy was prześladować będą w tym mieście, uciekajcie do innego. Zaprawdę, powiadam wam: Nie zdążycie obejść miast Izraela, nim przyjdzie Syn Człowieczy
  • x. Popiełuszkę zabili a Prawda ocalała, Bóg ma swój plan
  • Nie mogą się odwołać?
  • św. Josemaria Escriva
    Bruzda > Umiłowanie prawdy > Punkt 567

    Modliłeś się przed Ukrzyżowanym i podjąłeś takie postanowienie: Lepiej jest cierpieć za prawdę niż gdyby prawda miała cierpieć z mego powodu.
  • Pewnie mogą, Sąd Okręgowy to orzekł, nie wiem co tam jest wyżej
  • Nie rozumiem za co to odszkodowanie...
  • Nie wiem czy wyrok jest prawomocny - jeśli tak to koniec sprawy chyba.
    Najgorsze że portale powtarzają kłamstwo że została porównana do nazistów
  • Typowe :confused:
    Przerabiane od lat na Radiu Maryja...
  • a tymczasem w Sydney...

    Burza piaskowa paraliżuje okolice Sydney

    (23.09/06:02) - Mieszkańcy okolic australijskiego Sydney, gdy tylko się zbudzili i spoglądnęli przez okna, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Za oknami ich domów szalała najprawdziwsza burza piaskowa. Jej intensywność jest naprawdę piorunująca. Wszystko jest żółte i pomarańczowe, jakby nadeszła apokalipsa. Piasek niesiony przez porywisty wiatr osiągający 100 kilometrów na godzinę, opada dosłownie na wszystko, na domy, samochody i ulice. Nic nie jest się w stanie mu ostać. Najgorzej jest tam, gdzie nadciągnęły chmury z których zaczął padać deszcz. Wygląda to jakby z nieba padało błoto. Wszystko wokół jest czarne, od chodników przez karoserie samochodów po szyby w oknach domów. Zjawisko bardzo dobrze widoczne jest na najnowszym zdjęciu satelitarnym, które zamieszczamy pod artykułem. Strumień piasku ciągnie się z głębi kontynentu w kierunku południowo-wschodnim nad miejscowości położone nieco na południe od Sydney i dalej nad wody Oceanu Spokojnego. Biała strzałka pokazuje korytarz powietrzny którym wędruje pustynny piasek. Drugie zdjęcie zdradza nam skąd wziął się piasek. Okazuje się, że z Pustyni Strzeleckiego, która znajduje się w południowej części Australii. Zamieć piaskowa zaczęła tam szaleć 12 sierpnia i przez ten czas chmura piasku nie raz przemknęła nad kontynentem i znalazła się nad wodami Pacyfiku, co pokazuje trzecie zdjęcie satelitarne. Silny wiatr gnał piasek tak daleko, że docierał on aż nad oddaloną o 1,5 tysiąca kilometrów Nową Zelandię. W związku z szalejącą zamiecią piaskową dzieci dostały dzień wolny od szkoły. Wszystkim mieszkańcom, zwłaszcza alergikom i astmatykom, poleca się pozostanie w domach. Niestety nie wszyscy słuchają, dlatego też szpitale przeżywają prawdziwe oblężenie ludzi skarżących się na problemy z oddychaniem i poprawnym widzeniem. Po ustaniu zamieci Australijczyków czeka wielkie sprzątanie. Będą musieli usunąć tony piasku z ulic, chodników, samochodów i swych domów. Do tego potrzebne będą hektolitry wody, a przecież podczas panującej suszy liczy się jej każda kropelka. Poniżej zamieszczamy omawiane zdjęcia. www.twojapogoda.pl
  • ale jazda
    12 9 I ujrzałem:
    gdy otworzył pieczęć szóstą,
    stało się wielkie trzęsienie ziemi
    i słońce stało się czarne jak włosienny wór,
    a cały księżyc stał się jak krew.
  • Znalazłam linka na jednym forum. Na początku wydało mi się trochę śmieszne, ale jednak nie ma tam nic niezgodnego z naukąÂ Kościoła.

    http://www.youtube.com/watch?v=FO0McVS0Buw
    To jest polskie tłumaczenie
  • Publicyści "Gościa Niedzielnego" nie ukrywali swojego krytycznego stosunku do czynów Tysiąc. Kobieta uważa, że "Gość Niedzielny" bezprawnie ingerował w jej życie prywatne, sugerując, że nie chciała swojego dziecka. Dziś sąd przyznał jej rację.

    A chciała ?
    :shocked::shocked::shocked:
  • Ks. Gancarczyka broni adwokat Jacek Siński. Obserwatorzy procesu twierdzą, że jest mało przekonujący, także w linii obrony, jaką przyjął (Alicja Tysiąc jest osobą publiczną. "Gość Niedzielny" nie pisał nic ponad to, o czym pisały inne media, tygodnik wyrażał opinie na temat ogólnie znanych faktów). (za forum flądry)
  • Wyrok jest nieprawomocny. :-)
  • [cite] Prayboy:[/cite]Wyrok jest nieprawomocny. :-)
    Znając realia, się uprawomocni. Nawet w wyższej instancji.
  • trza się zrzucić na porządną papugę a nie jakieś tam...
  • sam bym pojechał pikietowac o "łagodny wymiar kary"
  • Mają wydać oświadczenie tej treści:
    Uwaga, czytać ze zrozumieniem!:wink:

    Archidiecezja katowicka jako wydawca i Marek Gancarczyk jako redaktor naczelny tygodnika "Gość Niedzielny" przepraszają panią Alicję Tysiąc za bezprawne porównanie pani Alicji Tysiąc do hitlerowskich zbrodniarzy odpowiedzialnych za zagładę Żydów w obozie Oświęcim-Brzezinka oraz za męczeństwo Żydów w gettach".

    Pękłam ze śmiechu!!!
    :crazy::crazy::crazy:
  • GN był odpowiedzialny za męczeństwo Żydów w gettach. A rozmaici psioczą na poziom naszego forum.
  • A w przyszłości jej dziecko będzie ją nazywać morderczynią, ciekawe czy też poda swoje dziecko do sądu??:shocked:
  • pewnie... nawet wybaczy... dzieci już takie są
  • Jaaaasne. Napewno zrozumie fakt, że BYŁO NIECHCIANYM DZIECKIEM i że własna matka chciała je zabić. :devil:
  • [cite] SaraTeresa:[/cite]Jaaaasne. Napewno zrozumie fakt, że BYŁO NIECHCIANYM DZIECKIEM i że własna matka chciała je zabić. :devil:

    Własnie najgorsze, że to na pewno zrozumie.... Trzeba się modlić, by potrafiło z tym zrozumieniem żyć... Moja siostra jako mała dziewczynka ubzdurała sobie,że jest adoptowana (może z powodu choroby i leżenia w szpitalu na drugim końcu Polski, gdzie rodzice nie byli 1,5 miesiąca, bo szpital zakazał). Teraz się leczy psychiatrycznie i lekarze sugerują, że to z tych powodów. Poczucie, że się było odrzuconym/niechcianym jako dziecko, jest bardzo niszczące...
  • hańba i kompromitacja wymiaru sprawiedliwości
    to tera bedą karać za mówienie prawdy?
  • Ksiądz Gancarczyk zgodnie z wyznawaną wiarą, z własnymi przekonaniami powiedział co myśli o wyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości..
    Panowie sędziowie, gdyby to do nich dotarło, mogliby poczuć się wszak nieswojo, źle, a przecież są kulturalnymi ludźmi zasługującymi na szacunek społeczeństwa.
    Niczym oficerowie SS ze zdjęć z albumu Karla Hoeckera, esesmana z Auschwitz. Może za kilkadziesiąt lat odbędzie się nowa Norymberga a na ławie oskarżonych zasiądą współcześni politycy, właściciele klinik aborcyjnych... nie do wyobrażenia? Niemcy też mieli stworzyć tysiącletnią Rzeszę.
  • [cite] jamalpa:[/cite]hańba i kompromitacja wymiaru sprawiedliwości
    to tera bedą karać za mówienie prawdy?

    a jak było za Piłata, dziwisz się?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.