Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ciocia Madzia radzi: jak wychowywać synów?

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna

Komentarz

  • na bani?
  • U mnie się mówi o takich: pieprzy, jak potłuczona.
  • A wydawało się, że apologeci kobiet na traktorach wymarli razem ze Stalinem...

    image
  • ciekawe,czy ciocia Madzia ma jakiegoś syna?? Mogłabym sobie z nia pogadać. Tak naprawdę,to nawet mi się nie chciało jej słuchac
  • Ona wie, że kit wciska, dlatego nie patrzy nam w oczy.
  • Środa ma córkę.
  • KOBIETY NA TRAKTORY!!!!!
  • [cite] Maciek:[/cite]Środa ma córkę.

    Sobotę?
  • Ukąszenie heglowskie?
  • Dajcie spokój, przecież tym środom itp. o to właśnie chodzi żeby się o nich mówiło.
  • Ale żartować można?
  • Pozwalam:rolling:
  • [cite] maniek:[/cite]Dajcie spokój, przecież tym środom itp. o to właśnie chodzi żeby się o nich mówiło.
    Myślisz, że tutejsze forum znowu będzie napomknięte w prasie?
  • Myślę, że nie
  • A ja lubię środę. Zresztą się urodziłem tego dnia :wink:
  • [cite] Maciek:[/cite]A ja lubię środę. Zresztą się urodziłem tego dnia :wink:
    Pewnie padał deszcz ze śniegiem, wiało... i ogłosili podwyżkę.
  • Zwariowałeś? Śnieg w sierpniu? :shocked:
  • Cóż za zadziwiająca przenikliwość... Pani M. obnaża orientację sexualną RPO :rolling::crazy:

    Zapewne mało kto o tym wie, ale rzecznik praw obywatelskich, ukrywający się pod męskim pseudonimem "Janusz Kochanowski", jest nie tylko uroczym gejem (co widać po specyficznej artykulacji - proszę w szczególności zwrócić uwagę na typowe gejowskie "ę" - i uwodzicielskich ruchach ciała), ale również - radykalną feministką, która w męskim przebraniu zyskała przychylność PiS-u i została - podstępnie - bardzo ważną figurą w męskim establishmencie.


    link

    Ja tylko pozwolę sobie zwrócić uwagę na typowo feministyczną logikę. Jeśli RPO jest kobietą ("radykalną feministką"), to jak może być "gejem"... :crazy:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.