Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Goopie sny

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
Naczytałem się w książce Hugo Badera (dzięki, Monika :cool:) o tym chłopcu, któremu świnia odgryzła nóżkę i dziś przez pół nocy śniło mi się, że Ulka nie miała dłoni i stópek. Brrrrr, okropne. :confused:

Komentarz

  • Dobrze, że ostrzegasz. Ja nawet po Housie spać czasem nie mogę... Właściwie prawie zawsze, bo sie z nim wykłócam na tematy filozoficzne.
  • Nie oglądam Housa po tym jak w pewnym odcinku nazwał dziecko w łonie matki naroślą i " usunął" ową " narośl" nastolatce bez wiedzy jej rodziców.
  • Macie coś do Goopi Goldberg?
  • [cite] Lukasz:[/cite]Macie coś do Goopi Goldberg?
    Nazwisko ma eskimoskie
  • A ja oglądam House'a pomimo głoszonych przez niego poglądów, bo mnie fascynuje, jak ludzie potrafią sobie rozpaprać życie, byle nie przyznać, że Bóg jest. Poza tym, to dobry - w sensie formy - serial.
    Chociaż po odcinkach (dwóch), gdzie dokonywano aborcji (raz u nastolatki, razu zgwałconej kobiety, którą namówił do tego House), miałam cofkę przez dwa dni.
  • Chociaż po odcinkach (dwóch), gdzie dokonywano aborcji (raz u nastolatki, razu zgwałconej kobiety, którą namówił do tego House)
    Dzięki Marcelino za konkretne argumenty!
    Ja obejrzałem ze dwa albo trzy odcinki i stwierdziłem, że w każdym muszą podłożyć coś co uderza w moralność - więcej mi nie potrzeba.
  • To wy macie tyle czasu , żeby oglądać seriale ? Ja obecnie oglądam tylko "Czas honoru"w niedziele.
    No dobrze , przyznam się - czasem też "M jak miłość".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.