Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rocznica założenia Opus Dei: 2 października 1928

edytowano październik 2009 w Arkan Noego
"Ks. Josemar?­a nagle doznał nadzwyczajnej łaski, dzięki której zrozumiał, że Bóg daje mu odpowiedź. Ukazała się mu w całości nowa droga do świętości dla Kościoła".

>> więcej

Komentarz

  • dzięki kompletnie zapomniałem, a jutro św. Aniołów Stróżów, akurat w Częstochowie będę
  • A ja chyba ciastka upiekę z tej okazji :tooth:
  • Św. Josemaria miał jakieś ulubione?
  • Wiem tylko, że lubił jakieś takie szpinakowe naleśniki z cukrem...
    wyobrażam to sobie tak, że w cieście naleśnikowym macza się liście szpinaku i smaży, a potem się to cukrzy, ale pewna nie jestem...

    ciastek w końcu nie upiekłam :confused::shamed:, ale za to byliśmy z dzieciakami na przeglądzie u lekarza i okazało się że Antek ma imponujący przyrost wagi, więc jestem baaaardzo dumna :wink: i szczęśliwa :bigsmile:
    przed nami weekend więc w kontekście ciasteczkowym chyba też jeszcze nie wszystko stracone :wink:
  • A ja mam przepis na naleśniki ze szpinakiem jako dodatkiem do samego ciasta i jeszcze drugie z przecierem pomidorowym. Na fotce pięknie wyglądają takie zielone i pomarańczowe naleśniki, ale nigdy nie udało mi się takich uzyskać - rozłażą się , a i kolor nie taki. :cry:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.