Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polacy chcą patriarchatu, martwią się feministki

edytowano października 2009 w Ogólna
Polacy uważają, że kobiety powinny zajmować się wychowaniem dzieci w domu, a mężczyźni powinni zająć się utrzymaniem rodziny - tak wynika z najnowszych badań. Dlaczego tak bardzo jesteśmy przywiązani są do tradycyjnego podziału ról?

>> więcej

Komentarz

  • łał, a jak kobieta też chce być w domu i zajmować się dziećmi i publicznie o tym pisze to nie masz pojęcia z jaką agresją się spotyka. Oto chyba najciekawszy cytat z otrzymanego maila:
    "może się pani mnożyć jak suka, ale niech nie robi z tego sztandaru"
  • Mam nadzieje, że mu odpisałaś.
    P.
  • Ja od 10 lat jestem w domu i nie wstydzę się o tym mówić ze do żadnej pracy się nie wybieram - i z najwieksza agresja spotykam się ze stron Innych kobiet a nie mężczyzn ...
    I już niejedna koleżanka przyznała mi się ze jej mąż chciałby mieć taka siedzącą w domu żonę :)
  • Małżonka w domu, to błogosławieństwo dla męża.
    P.
  • Baby, które dały się ogłupić feministkom gardzą "kurami domowymi".
  • fajna ta Pani socjolog... dalej nie dosłuchałem ale zgaduję... było lepiejtylko
    http://odsiebie.com/pokaz/5977103---27bd.html
  • [cite] Madika:[/cite]Ja od 10 lat jestem w domu i nie wstydzę się o tym mówić ze do żadnej pracy się nie wybieram - i z najwieksza agresja spotykam się ze stron Innych kobiet a nie mężczyzn ...
    Zrozumiałe - to ZAZDROŚĆ! Tylko po co czasem krytykujący dorabiają ideologie o realizowaniu się?:confused:
  • Mama rezygnująca z kariery zawodowej nie spotyka się raczej ze szczególnym poparciem i akceptacją społeczną. Chociaż jest trochę osób, które taka decyzję rozumieją. Ale u nas zacofane podkarpackie, więc niektórzy myślą po staremu. :cheer:
  • Zarówno obejrzenie materiału filmowego z DD tvn, jak i czytanie wypowiedzi na forum onetu zbyt urągają mojemu poczuciu estetyki. I to mimo, że mam w tej kwestii inne poglądy od forumowego mainstreamu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.