Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szmajdziński wyrzucił geja z Sejmu

edytowano październik 2009 w Polityka
photo156760e93d6c58137c.jpg

Tomasz Jacyków z kamerą Dzień Dobry TVN pojawił się w galerii dla prasy w celu dokonania bezwzględnej oceny kreacji pań posłanek. Niestety, ocenić nie zdołał, bo popełnił dwa zasadnicze błędy. Po pierwsze: dał się rozpoznać, po drugie: przyszedł w kapeluszu.

- Czy ja mogę prosić, żeby ten miły pan w kapeluszu... Żeby straż marszałkowska zajęła się tym... tym... wydarzeniem? - zapytał wicemarszałek Szmajdziński. Rozległy się pojedyncze oklaski. Jacyków wyszedł.


>> więcej

Komentarz

  • [cite] Maciek:[/cite]Żeby straż marszałkowska zajęła się tym... tym...
    Zgaduj zgadula.
    Jakie słowo Szmajdzińskiemu przyszło na myśl w pierwszej kolejności?
    :cool:
  • [cite] Kaśka:[/cite]Na z?

    zezol
  • czyżby marszałek obawiał się o swoją laskę?
  • a to zwykły zbój
  • [cite] Taw:[/cite]magg...
    to ja napisałem
  • Ale spójrzcie na zdjęcie. Ja toto nazwać?
  • I takie coś ma oceniać ubiór posłów?
    :shocked::shocked::shocked:
  • W kapeluszu to wolałem Rokitę
  • Nelly? Możesz ją spotkać w okolicach swojej firmy. Podobnie jak stałą manifestację starców z trumienką i szubieniczką. Nawiasem mówiąc dziś moja żona zaczepiła o tę szubieniczkę lusterkiem od samochodu :cool:
  • pojawił się w galerii dla prasy w celu dokonania bezwzględnej oceny kreacji pań posłanek. Niestety, ocenić nie zdołał, bo popełnił dwa zasadnicze błędy. Po pierwsze: dał się rozpoznać, po drugie: przyszedł w kapeluszu.


    10 Ci zaś [temu] bluźnią, czego nie znają; co zaś w przyrodzony sposób spostrzegają jak bezrozumne zwierzęta, to obracają ku własnemu zepsuciu. 11 Biada im, bo poszli drogą Kaina7 i oszustwu Balaama7 za zapłatę się oddali, a w buncie Korego7 poginęli. 12 Ci właśnie na waszych agapach8 są zakałami, bez obawy oddają się rozpuście8... samych siebie pasą... obłoki bez wody wiatrami unoszone... drzewa jesienne nie mające owocu, dwa razy uschłe, wykorzenione... 13 rozhukane bałwany morskie wypluwające swoją hańbę... gwiazdy zabłąkane9, dla których nieprzeniknione ciemności na wieki przeznaczone...
  • [cite] Maciek:[/cite]Nelly? Możesz ją spotkać w okolicach swojej firmy. Podobnie jak stałą manifestację starców z trumienką i szubieniczką. Nawiasem mówiąc dziś moja żona zaczepiła o tę szubieniczkę lusterkiem od samochodu :cool:

    Nie, Jana.
    A tak, widuję ich regularnie, czy to za zalegalizowaniem eutanazji?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.