Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kolejny sukces wczesnej edukacji seksualnej w Wielkiej Brytanii

edytowano listopad 2009 w Polityka
image

Ośmioletnia dziewczynka została zgwałcona przez swoich dwóch 10-letnich kolegów. Wydarzenie, do którego doszło 27 października w zachodnim Londynie wstrząsnęło lokalną społecznością.

Jak podaje "Daily Mail", dziewczynka wyszła pobawić się ze swoimi kolegami na plac zabaw. Około godz. 14.00 chłopcy zaprowadzili ośmiolatkę w krzaki i tam wykorzystali seksualnie. Dzieci nie były pod opieką żadnej dorosłej osoby, a świadkiem ataku była 6-letnia siostra ofiary.


>> więcej

Komentarz

  • Co Ty, pewnie ta sześciolatka zdążyła już odkryć, że jest lesbijką.
  • Naturalnie, obaj z Tomaszem jesteśmy bardzo empatyczni. Nie ma co zazdrościć, trzeba naśladować :tongue:
  • A myślałam, że osoba o nicku astoreth to kobieta!

    Chyba nie doczytałam
  • Ech Tadek... czy do Ciebie nie trafia co mówi Astoreth?
  • Maciek, czy spamer Tadek naprawdę musi tu być?...
  • Ojciec wielodzietny Tadek może tu być.
  • Ok... Ok... Faktycznie.
  • "Ośmioletnia dziewczynka została zgwałcona przez swoich dwóch 10-letnich kolegów. Wydarzenie, do którego doszło 27 października w zachodnim Londynie wstrząsnęło lokalną społecznością. " -Chyba słabo wstrząsnęło bo nic nie było o tym słychać, ciekawa jestem skąd Policyjni mają tą historyjkę???
    :shocked:
  • A dlaczego na zdjeciu za dziewczynkami sa jakies japonskie literki?
  • Trzej 10-latkowie zgwałcili 9-latkę

    Trzej młodzi chłopcy usłyszeli we wtorek zarzut zgwałcenia 9-latki - pisze brytyjski Evening Courier. 10-latkowie zostali jednak zwolnieni za kaucją.


    źródło

    Za to redaktor Aborczej najwyraźniej wykazuje empatię... do młodych chłopców.
  • myślisz że gdyby napisał skurwysyny to by mu wycięli?
    hmm. no tak , gejzeta to nie Fakt... ambitna, dla inteligentów
  • Inteligientów się mówi.
  • Cholerka nie moge znaleść tego artykułu w Evening Courier.:confused:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.