Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Deon.pl

edytowano listopad 2009 w Polityka
Towarzystwo Jezusowe (jezuici) oraz, istniejące od ponad 137 lat, Wydawnictwo WAM poszukując nowych sposobów â?? przekraczających możliwości książki â?? pozytywnego oddziaływania na współczesne społeczeństwo, zdecydowali się otworzyć portal społecznościowo-informacyjny.

Portal adresujemy przede wszystkim do odbiorców w wieku 25 - 65 lat, mamy jednak nadzieję, że wszyscy, którzy będą go odwiedzać, znajdą w nim bieżące i znaczące informacje z Polski, ze świata i z życia Kościoła.

Stawiamy na nowoczesną technologię i społeczeństwo Web 2.0. Mamy nadzieję, że udostępnione przez nas narzędzia (tworzenie profili, dodawanie artykułów, tworzenie galerii, komentowanie, toczenie dyskusji w grupach tematycznych) zachęcą wielu użytkowników do współtworzenia portalu deon.pl

Serwis ruszył 18 września. Obecnie testujemy portal i staramy się go rozbudowywać â?? stąd szyld BETA nad nazwą DEON. Prosimy o cierpliwość. Wszystkich zapraszamy też do ciężkiej, ale dającej satysfakcję, pracy nad portalem.


Deon.pl

Komentarz

  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Towarzystwo Jezusowe (jezuici)
    No fajnie, Ci to stoją na krawędzi herezji... Kiedyś, to to był porządny zakon...
    Stawiamy na nowoczesną technologię i społeczeństwo Web 2.0.
    i kopiujemy wygląd od złonetu, pięknie k...a, pięknie.
  • Mi się podoba. Layout jest lekki i nowoczesny, funkcjonalności działają jak powinny. Trzymam kciuki za powodzenie tego projektu.

    A jezuici zawsze robili to, co papieże im kazali i na co im pozwalali.
  • Greg, zaproponuj im pomoc techniczno-merytoryczną. Na pewno im to wyjdzie na dobre (bez ironii). Sam się zastanawiam nad tym.
  • [cite] Maciek:[/cite]Mi się podoba. Layout jest lekki i nowoczesny, funkcjonalności działają jak powinny. Trzymam kciuki za powodzenie tego projektu.
    Ja nie pisałem, że źle funkcjonuje, tylko, ze mi wygląda (układ, kolorystyka) na plagiat.
    A jezuici zawsze robili to, co papieże im kazali i na co im pozwalali.
    I dlatego ich generał pewnego razu dostał małe upomnienie?
  • [cite] Lukasz:[/cite]200911021049.png
    Się kolega czepia, to w ramach eku-dialogu z innowiercami (w tym przypadku z wierzącymi w bożków greckich)
  • Fajne czytania na niedzielę...
  • [cite] Lukasz:[/cite]200911021049.png
    "Eros i kościół" "Religie świata"...

    Deon? Zapomnieli o "m"?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.