Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

11 listopada 2009

2»

Komentarz

  • [cite] Agnieszka63:[/cite]A ja bym życzyła sobie wykład: Pacyfizm jako herezja.
    Może ktoś da linka, proszę?
    Pacyfizm to więcej niż herezja, to satanizm
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]A ja bym życzyła sobie wykład: Pacyfizm jako herezja.
    Może ktoś da linka, proszę?
    Pacyfizm to więcej niż herezja, to satanizm
    A wykładu jak nie było, tak nie ma.
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]A ja bym życzyła sobie wykład: Pacyfizm jako herezja.
    Może ktoś da linka, proszę?
    Pacyfizm to więcej niż herezja, to satanizm
    A wykładu jak nie było, tak nie ma.
    Może nikt nie nagrywał?
  • Ciężko było się wbic bo było w Hotelu Papieskim w sali konferencyjnej w piwnicy. Z dzieciakami się nie wbijaliśmy... byliśmy przekonani Ja i Mona że będzie w Auli ale... podobno za wysokie progi na tradsowskie nogi.

    ps
    Ziobry nie widziałem więc chyba nikt nie nagrywał
  • to znalazła przed laty Taw'owa i zobrzydziła mi film który w tej kategorii po Prawdziwym romansie nawet lubiłem.[/quote]


    @Taw: proszę o rozwiązanie zagadki!

    film lubię, obejrzałam ten urywek kilka razy, nie doszukałam się niczego podejrzanego...

    jak już rozbudzasz ciekawość, to bardzo proszę - doprowadź ten wątek do końca

    :bigsmile:
  • @Madika
    Patrz na jej uszy...
  • jak już rozbudzasz ciekawość, to bardzo proszę - doprowadź ten wątek do końca


    Bo przecież prawdziwego mężczyznę poznaje się....
    :cool:
  • Kurcze, dopiero teraz zauważyłam.:shocked:
    Spostrzegawcza ta Tawowa!
  • w biedzie...
    bez sensu
  • Co bez sensu?:wink:
  • Powiedzonko. Chyba jakiś głupi komuch wymyślił...
  • No wymyślił. Widać przebłysk inteligencji miał.

    I tak lepsze, niż to, że "mężczyzna jest najlepszym przyjacielem człowieka" bo przecież powszechnie wiadomo, że chodziło o kota.
  • [cite] Taw:[/cite]Ciężko było się wbic bo było w Hotelu Papieskim w sali konferencyjnej w piwnicy. Z dzieciakami się nie wbijaliśmy... byliśmy przekonani Ja i Mona że będzie w Auli ale... podobno za wysokie progi na tradsowskie nogi.

    ps
    Ziobry nie widziałem więc chyba nikt nie nagrywał

    W takim razie trzeba liczyć, że na stronach MW pojawi się jakaś relacja z obrad:)
  • A możesz napisać, co to są te kłódki na płocie?
    Jakie mają znaczenie?
  • Może Taw wyjaśni :wink:
  • A możesz napisać, co to są te kłódki na płocie?
    Jakie mają znaczenie?
    Dla Marcinkiewicza?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.