Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

sprzęt narciarski dla dziecka

edytowano listopad 2009 w Pomagajmy sobie
Moja 6,5 latka pod koniec lutego ma jechać na białą szkołę. Do tego czasu muszę jej skompletować sprzęt i odpowiednie ubranie. Ale sama w tym względzie nie mam doświadczenia i nie wiem np. jaki rozmiar kupić. Córka nosi ubranie rozmiar 128 a buta 32. Jakie kupić jej narty tzn. jakiej długości , jakie buty ? Gdzie można kupić narty używane , jakiego rzędu to jest wydatek ? Bo buty , to chyba lepiej nowe ? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi.

Komentarz

  • U nas na białej szkole sprzęt jest wypożyczany. Dopytaj, no chyba,ze tak czy owak jesteście narciarzami:wink:
  • [cite] elmo:[/cite]U nas na białej szkole sprzęt jest wypożyczany. Dopytaj, no chyba,ze tak czy owak jesteście narciarzami:wink:

    U nas dzieci mają mieć swój. Zresztą dzieci w domu jest więcej , białe szkoły co roku , więc sprzęt się przyda. A i my z mężem chcemy w końcu nauczyć się jeżdzić i robić sobie wyjazdy zimowe , tylko że ciągle ostatnio rodzę dzieci :bigsmile: Może za rok się uda.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.