Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Proste ręcznie robione prezenty - dziecko da radę

edytowano grudzień 2009 w Polecamy
Hej. W jakimś wątku, ale nie pamiętam jakim obiecałam dać instrukcję do ręcznie robionych świeczników. Czas potrzebny - jakaś godzina, więc jeszcze w ten weekend można z dziećmi się pobawić. Dorzuciłam video jak zrobić super prosty koszyczek origami.

Instrukcję wrzuciłam na swoją stronę, więc zapraszam:
Ręcznie robione prezenty

Komentarz

  • Śliczne świeczniczki:) I ta ozdoba z makaronu na nich- super! Moja Klarcia robi dzisiaj zakładki do książek na prezenty.... Muszę wychodzić z pokoju, bo teraz szykuje zakładki dla Męża i dla mnie.
    Gotowa jest już zakładka dla Babi i Dziadka z cytatem : Starajcie się dobrze czynić wobec wszystkich ludzi! / Księga Przysłów 3,4 / :smile:
  • Ech, szkoda że nie mogę znaleźć zdjęć sprzed trzech lat. Świeczniki były złote i miały wzór z makaronu w kształcie choinek i gwiazk betlejemskich, To był dopiero czad! Zrobione samodzielnie (poza psikaniem farbą w spreju, co zrobiłam ja ze względu na opary) przez pięciolatkę. Polecam, fajny prezent i dobra zabawa.
  • No w tym roku nie widziałam, ale rok temu np. w "Piotrze i Pawle" było.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.