Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Japonki chętnie biorą do łóżka "rękę narzeczonego"

edytowano grudzień 2009 w Polityka
image

Poduszki w kształcie ręki można kupić tylko w Japonii. Kosztują około 80 dolarów i są dostępne w kolorach: niebieskim, różowym albo zielonym. Pani Suzuki, która rozstała się ze swoim mężem, mówi, że spanie z taką poduszką ma też inny walor. - Czuję jak przytula mnie przez całą noc. Poza tym wspaniałe jest to, że wiem, że nie nigdy mnie nie zdradzi.

Za: gazeta.pl
«1

Komentarz

  • Myślałam, że chodzi o obciętą....:shocked::confused:
  • A tu inna depesza z Kraju Kwitnącej Wiśni:

    "Japońscy policjanci gorliwie zabrali się do poszukiwania sprawcy zabójstwa znalezionej w lesie młodej kobiety. Od razu zaczęli śledztwo, chcąc złapać mordercę, zanim znów zabije. Przesłuchali spacerowiczów, zebrali wszystkie ślady, ale ich zapał ostudził raport patologa. Okazało się, że pod drzewami leżał nie trup młodej kobiety, a doskonale wykonana lalka z sex-shopu."

    :jumping:
  • A ja myślałem, że japonkom wystarczy sama ręka.:tooth:
    P.
  • Japonkom tak, ale Japończykom wręcz przeciwnie. :shamed:
  • Zabawa z plasticzaną lalką â??a feee.
    P.
  • Taka lalka ma jednak zalety np jest małomówna
  • ale obiadu nie ugotuje:bigsmile:

    A
  • [cite] Monira:[/cite]ja też
    a ja że zamiast
  • [cite] Piotr i Kasia:[/cite]A ja myślałem, że japonkom wystarczy sama ręka.:tooth:
    P.
    zbok
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Realista raczej.

    T:bigsmile:
    chyba fantasta
  • Japońskim? Zbyt pokręcony...
  • hehe no może nie Japońskim ale całkiem niedaleko Taw'owa ma bratową.
  • serio mówie... od tej globalizacji nie wyrobie z dorabianiem białych niebieskookich...
  • już mnie wyszpiegowaliście na NK wiec juz nawet pewnie moje zeznanie podatkowe macie...
  • Ma się tę smykałkę no internetu :cool:
    Zeznania Twojego brak - kwestia czasu...

    A w czwartek wizyta w USie i ZUSie... :confused:
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Piotr i Kasia:[/cite]A ja myślałem, że japonkom wystarczy sama ręka.:tooth:
    P.
    zbok


    Zaraz zbok.
    Ja myślałem, że one te ręce swoim narzeczonym ucinają.:wink:
    P.
  • Hmmmm
    za O. Góra i ręka Czcigodnego Sługi Bożego Jana Pawła II
    Cenną pamiątką jest spiżowy odlew dłoni Ojca Świętego oraz listy pisane do młodzieży lednickiej.
    "Okradałem" papieża z tych pamiątek przez trzy lata â?? wspomina ojciec Jan Góra. â?? Kiedy poprosiłem go o odlew obu rąk i stóp powiedział do mnie: "Czyś ty już zupełnie zgłupiał?". Ale się zgodził. Marzę, żeby to muzeum poświęcił osobiście papieski sekretarz kardynał Stanisław Dziwisz. Jadę właśnie do Krakowa o wszystkim mu opowiedzieć.
    image
  • @retro:
    Jan Góra OP jest japonką? No to by wiele tłumaczyło...
  • [cite] Gregorius:[/cite]@retro:
    Jan Góra OP jest japonką? No to by wiele tłumaczyło...

    Jest dominikaninem:cool:
  • :bigsmile:
  • [cite] Grzegory:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]@retro:
    Jan Góra OP jest japonką? No to by wiele tłumaczyło...

    Jest dominikaninem:cool:

    :thumbup:


    Miałem z nim wielokrotnie styczność. Nawet w jednej ze swoich książek najechał na mych znajomych i mnie (opisując pewne zdarzenie w Jamnej):surprised:
  • Prezentowaliście zachowania patologiczne i wewnętrznie nieuporządkowane?
  • Nie, wedle ojca Jana prezentowaliśmy postawę wysoce niekulturalną, bo on coś opowiadał, a myśmy go nie słuchali, tylko byliśmy odwróceni plecami do niego (już zanim zaczął coś tam opowiadać).
  • To rzeczywiście traumatyczne przeżycie, godne opisania w autobiografii.

    LOL^3
  • A nasz poprzedni proboszcz zwykł mawiać, że jak Pan Bóg chce coś dobrego zdziałać to nawet Dominikanina pośle:wink:
  • A ja tam o.Gore lubie.
  • [cite] Pax:[/cite]A ja tam o.Gore lubie.

    Czy ktoś napisał, że nie lubi?
  • Cóż zda się ,że O. Góra tą dłoń traktuje jako substytut... podobnie jak Japonki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.